Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 55

dr. Mező Ferenc: Képek a magyar sport multjából 25 képpel. Dedikált Bignio Imre ezredes úrnak, volt kedves parancsnokomnak...Bp., 1926, Kiadói papírkötésben.
15585.

dr. Mező Ferenc: Képek a magyar sport multjából 25 képpel. Dedikált "Bignio Imre ezredes úrnak, volt kedves parancsnokomnak..."Bp., 1926, Kiadói papírkötésben.

8 000 HUF
23,19
27,40
Dura Lajos: Magyar hegymászók a kaukázusban. Bp., 1988, Magyar Tájékozódási Futó Szöv.. 114 p. Kézirat gyanánt. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. Ritka!
15586.

2 800 HUF
8,12
9,59
15587.

2 800 HUF
8,12
9,59
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium, 179 p. + 8 tábla. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
15588.

2 000 HUF
5,80
6,85
1947 Magyar Sakkvilág. XXXII. évf. Rendkívüli szám. 1947. október. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 205-224 p.+1 t.
15589.

3 000 HUF
8,70
10,27
15590.

1 800 HUF
5,22
6,16
1948 Olimpiai zsebkönyv Ajándékozási bejegyzéssel, jó állapotban
15591.

3 000 HUF
8,70
10,27
dr. Ferenc Mező: Les jeux Olympiques modernes. Bp., 1956. Pannonia. Vászon kötésben, papír védőborítóval
15592.

1 600 HUF
4,64
5,48
Kolb Jenő (szerk.): Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés a XV-XIX. század. REPRINT! 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés,
15593.

1 200 HUF
3,48
4,11
15594.

5 000 HUF
14,49
17,12
Tollaslabda. Összeáll.: Fodor Endre, Rázsó Pál et alii. Bp., 1961., Közalkalmazottak Szakszervezete Budapesti Bizottsága. Kiadói papírkötés.
15595.

800 HUF
2,32
2,74
A labdarúgás zsebkönyve. 1959-60. Bp.,1959.,Sport. Kiadói papírkötés. Dienes Istvánné (?-?) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével. +Fradi csokipapír.
15596.

1 000 HUF
2,90
3,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.