7 000 HUF
Baltazár Dezső: A próbáltatások idejéből. I. rész. A forradalom idején. II. rész. Az oláh megszállás idején. III. A visszahatás idején. Debrecen,1929., Méliusz, 4+216 p. Átkötött félvászon-kötés, Jóba Elek-kötés (Nyíregyháza), kopott, foltos borítóval.