Books: Other languages

Number of items: 15

Thierseelen-Kunde auf Thatsachen begründet. Oder 156 höchst merkwürdige Anekdoten von Thieren. Berlin, 1804. Két rézmetszetű táblával. Korabeli, szakadozott papírkötésben
17446.

4 000 HUF
11,59
13,70
Gottlieb Eduard Toepler: Theoretisch-practische Grammatik der ungarischen Sprache. Pest, 1859, Heckenast, VIII+160 p. Ötödik, javított és bővített kiadás. Német nyelven. Félvászon kötés, sérült gerinccel, foltos, az 1. oldalon bejegyzéssel.
17447.

3 200 HUF
9,28
10,96
17448.

20 000 HUF
57,97
68,49
17449.

3 000 HUF
8,70
10,27
17450.

3 000 HUF
8,70
10,27
17451.

3 000 HUF
8,70
10,27
17452.

4 000 HUF
11,59
13,70
17453.

2 000 HUF
5,80
6,85
17454.

1 800 HUF
5,22
6,16
[Sophie Ristaud Cottin (1770-1807)]: Madme Cottin: Amélie Mansfield. Tome Premier, Tome Second. Oeuvres de Madame Cottin Tome Cinquiéme, Tome Sixiéme. Pest, 1828., C. A. Hartleben, 216;214 p. Francia nyelven. Későbbi aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17455.

1 000 HUF
2,90
3,42
Hugo Schmid: Taktisches Handbuch mit zahlreichen Tafeln und Figuren im Texte. 14. Aufl. - Wien : Selbstverlag Hugo Schmid, 1915. Kissé kopottas egészvászon kötésben, kihajtható melléklettel.
17456.

2 000 HUF
5,80
6,85
Karl Strecker: Goethes Faust. Volksbücher der Literatur. Bielefeld-Leipzig, é.n., Velhagen & Klasing. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17457.

1 000 HUF
2,90
3,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.