Books: Hunting

Number of items: 40

17147.

20 000 HUF
57,97
68,49
Gróf Széchenyi Zsigmond: Két kecske. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Kiadói papír borító részeit beragasztották.
17148.

5 000 HUF
14,49
17,12
17149.

2 400 HUF
6,96
8,22
Christer Holmgren: Praktiskt Jaktskytte. Stockholm, 1991., Raben& Sjögren. Svéd nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
17150.

1 600 HUF
4,64
5,48
17151.

2 400 HUF
6,96
8,22
Cserszilvásy Ákos: A vadászat mestere. Önképző gyakorlati útmutatás a vadászat kedvelői számára. Bp., 1896, Franklin. Reprint! (Bp., 1978). Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17152.

2 000 HUF
5,80
6,85
Szederjei Ákos: Szarvas. Bp.,1960, Mezőgazdasági. Megjelent 2200 példányban. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír borító részeit beragasztották. Egyik oldalon tollas bejegyzéssel.
17153.

2 400 HUF
6,96
8,22
21
1977-1981 Vadbiológiai kutatások 4 száma: 20., 25., 27., 28. Gödöllő, 1977-1981., Agrártudományi Egyetem.
17154.

2 000 HUF
5,80
6,85
Adatok és vélemények a vadászokról és vadászatokról. Szerk.: Beregszászi György, Kovács Péterné, Molnár Antal, Dr. Pintér Ferenc. Bp., 1978., Magyar Vadászok Országos Szövetsége, (Statisztikai-ny.) Kiadói papírkötés.
17155.

1 000 HUF
2,90
3,42
11
Széchényi Zsigmond 2 műve: Csui! ... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. (Hetedik kiadás.) +Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. (Második kiadás.) Bp., 1965-196, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, az egyik papírborítón kis szakadásokkal, a másik papírborító foltos.
17156.

1 600 HUF
4,64
5,48
2 db Széchenyi Zsigmond vadászkönyv: Ünnepnapok + Afrikai tábortüzek. Bp., 1959-1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésekben. Kiadói papír borító részeit beragasztották.
17157.

900 HUF
2,61
3,08
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borítón firkával.
17158.

800 HUF
2,32
2,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.