Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 55

Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. VII. füzet. Pest, 1856, Herz János, 241+25 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
17092.

3 000 HUF
8,70
10,27
Búza. A Búza és a búzaliszt minőségi kérdései. Bp., 1955. Mezőgazdasági és Jogi. Kiadói félvászon kötésben, kopásokkal
17093.

3 000 HUF
8,70
10,27
Baromfitartóknak gyakorlati útmutatással szolgál. Bécsújhely,én.,Polsterer Henrik, 16 p. Papírkötésben.
17094.

1 000 HUF
2,90
3,42
1977-1983 Magyar Konyha 4 teljes évfolyama, és egy kolligátum korai számokból: 1977. I. évf. 2. sz., 1978 II. 1.,2.,4., 1979 III. 1.,3.,4. sz.; 1980. IV. évf. 1-4. sz. (teljes.), 1981. V. évf. 1-4. sz. (teljes.); 1982 VI. évf. 1-4. sz. (teljes.), 1983. 1-4. sz. (teljes.) [Egybekötve 3 kötetben.] Szerk.: Nyerges Ágnes. Bp., VT Idegenforgalmi. Átkötött félvászon-kötésben.
17095.

3 600 HUF
10,43
12,33
Bernátsky Jenő: Szőlőmívelés. Gazdasági Tanácsadó sorozat 2. sz. Bp., é. n., Athenaeum. Második, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, 2 lapon ceruzás firkával, az elülső szennylap szakadt, intézményi bélyegzővel.
17096.

3 000 HUF
8,70
10,27
17097.

5 000 HUF
14,49
17,12
Kozma Pál: Szőlőműveléstan II. . Bp., 1953, Élelmiszeripari és Begyűjtési Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés. Volt könyvtári példány.
17098.

2 000 HUF
5,80
6,85
17099.

2 000 HUF
5,80
6,85
Tolcsvai Éva: Főztem hercegeknek is. (Életrajzi regény. 1870-1950.) Balatonkenese,[1996.], Fink Kornélné. Kiadói papírkötés.
17100.

800 HUF
2,32
2,74
Borbély Gábor: Méhésziskola. Debrecen., 1994., Csokonai. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17101.

1 000 HUF
2,90
3,42
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó Bp., 1957. Kossuth. Kiadói félvászon kötésben.
17102.

800 HUF
2,32
2,74
17
Kosinszky Viktor: A gyakorlati szőlőtermesztés. Bp., 1937. k.n. Kiadói papírkötésben. Benne a régi magyar fajták jellemzéseivel.
17103.

8 000 HUF
23,19
27,40

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.