Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 55

Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. VII. füzet. Pest, 1856, Herz János, 241+25 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
17092.

3 000 HUF
Búza. A Búza és a búzaliszt minőségi kérdései. Bp., 1955. Mezőgazdasági és Jogi. Kiadói félvászon kötésben, kopásokkal
17093.

3 000 HUF
Baromfitartóknak gyakorlati útmutatással szolgál. Bécsújhely,én.,Polsterer Henrik, 16 p. Papírkötésben.
17094.

1 000 HUF
1977-1983 Magyar Konyha 4 teljes évfolyama, és egy kolligátum korai számokból: 1977. I. évf. 2. sz., 1978 II. 1.,2.,4., 1979 III. 1.,3.,4. sz.; 1980. IV. évf. 1-4. sz. (teljes.), 1981. V. évf. 1-4. sz. (teljes.); 1982 VI. évf. 1-4. sz. (teljes.), 1983. 1-4. sz. (teljes.) [Egybekötve 3 kötetben.] Szerk.: Nyerges Ágnes. Bp., VT Idegenforgalmi. Átkötött félvászon-kötésben.
17095.

3 600 HUF
9,73
10,59
Bernátsky Jenő: Szőlőmívelés. Gazdasági Tanácsadó sorozat 2. sz. Bp., é. n., Athenaeum. Második, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, 2 lapon ceruzás firkával, az elülső szennylap szakadt, intézményi bélyegzővel.
17096.

3 000 HUF
17097.

5 000 HUF
Kozma Pál: Szőlőműveléstan II. . Bp., 1953, Élelmiszeripari és Begyűjtési Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés. Volt könyvtári példány.
17098.

2 000 HUF
17099.

2 000 HUF
Tolcsvai Éva: Főztem hercegeknek is. (Életrajzi regény. 1870-1950.) Balatonkenese,[1996.], Fink Kornélné. Kiadói papírkötés.
17100.

800 HUF
Borbély Gábor: Méhésziskola. Debrecen., 1994., Csokonai. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17101.

1 000 HUF
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó Bp., 1957. Kossuth. Kiadói félvászon kötésben.
17102.

800 HUF
17
Kosinszky Viktor: A gyakorlati szőlőtermesztés. Bp., 1937. k.n. Kiadói papírkötésben. Benne a régi magyar fajták jellemzéseivel.
17103.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF