Watches

Number of items: 50

Nidor art deco svájci fém karóra, kopott számlappak, másodpercmutató nélkül, nem jár
11397.

4 000 HUF
11,59
13,70
Svájci Cornavin Antimagnetic karóra, szíj nélkül, nem jár, d: 3,3 cm
11398.

1 600 HUF
4,64
5,48
21 db különféle zseb- és karóra számlap nagyrészt szép, megkímélt állapotban
11399.

5 000 HUF
14,49
17,12
UMF Ruhla zyebóra gumigyűrűs kerettel, kis szíjjal. Működő állapotban d: 5 cm
11400.

6 000 HUF
17,39
20,55
Heritage collection Nantes mechanikus, ezüstözött gyűjtői zsebóra, eredeti dobozában, leírással, újszerű állapotban. Működik. / Mechanic pocket watch
11401.

2 600 HUF
7,54
8,90
ZentRa aranyozott 15 köves női karóra, jelzett, működik, számlapon apró karcolásokkal
11402.

5 000 HUF
14,49
17,12
Marvin kézi felhúzós karóra, jó állapotú számlappal. , működik, korabeli bőr szíjjal d: 36 mm
11403.

7 000 HUF
20,29
23,97
25
Omega zsebóra jelzett szerkezettel, sérült számlappal, működő állapotban, fém tokkal d:45mm
11404.

24 000 HUF
69,57
82,19
Doxa Anti magnetic kézi felhúzós karóra. Működő állapotban, bőr szíjjal. 34 mm
11405.

4 800 HUF
13,91
16,44
32
Ezüst (Ag) Omega számlapos zsebóra IWC Schaffhausen szerkezettel, jelzett, működő állapotban, enyhe foltokkal a számlapon d:5 cm./ cca 1910 Vintage Silver (Ag) Omega - IWC Schaffhausen pocket watch, with secondhand, works well
11406.

20 000 HUF
57,97
68,49
18
Ezüst (Ag) IWC Schaffhausen zsebóra, másodperc mutatóval, jelzett, működő állapotban, enyhe foltokkal a számlapon d:4,7 cm./ cca 1910 Vintage Silver (Ag) IWC Schaffhausen pocket watch, with secondhand, works well
11407.

100 000 HUF
289,86
342,47
Oscar Moser ezüst (Ag) zsebóra szecessziós díszítéssel. fém lánccal, javításra szoruló szerkezettel
11408.

12 000 HUF
34,78
41,10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

377. Auction:
From 1 to 10 September
Payment deadline is 25 September
Viewing: From 7 to 10 September

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.