https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 28

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bors István (1938-2003): Kis pieta. Bronz, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm, h: 8 cm. Irodalom: Géger Melinda: Archaizmusok. Bors István szobrászművész letéti hagyatéka a Rippl-Rónai Múzeumban. A Kaposvári Rippl-Rónai Múzeum Közleményei. 01: 315-332. Kaposvár, 2013.
11368.

Bors István (1938-2003): Kis pieta. Bronz, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm, h: 8 cm. Irodalom: Géger Melinda: Archaizmusok. Bors István szobrászművész letéti hagyatéka a Rippl-Rónai Múzeumban. A Kaposvári Rippl-Rónai Múzeum Közleményei. 01: 315-332. Kaposvár, 2013.

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
40,58
EUR
,
47,95
USD
Number of bids:
10
Füstölőtartó, faragott keményfa figura. 7,5 cm
11369.

Füstölőtartó, faragott keményfa figura. 7,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
Jelzés nélkül: Egypúpú teve. Bőrrel bevont kisplasztika, m:31 cm, h:31 cm
11370.

Jelzés nélkül: Egypúpú teve. Bőrrel bevont kisplasztika, m:31 cm, h:31 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
2
Női akt, kő szobor, jelzés nélkül, lepattanással és kopásokkal, m: 41 cm
11371.

Női akt, kő szobor, jelzés nélkül, lepattanással és kopásokkal, m: 41 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
17,39
EUR
,
20,55
USD
Number of bids:
0
Nevető Buddha. Keményfa szobor, lakkal. 11 cm
11372.

Nevető Buddha. Keményfa szobor, lakkal. 11 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
2
Istennő alak. Keményfa faragott fa szobor. 32 cm
11373.

Istennő alak. Keményfa faragott fa szobor. 32 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
Afrikai női fej. Keményfa faragott szobor. 13 cm
11374.

Afrikai női fej. Keményfa faragott szobor. 13 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
Árvai Ferenc (1935-2004): Női figura. Faragott márvány, jelzés nélkül, talapzat nélkül, sérült, m:40 cm
11375.

Árvai Ferenc (1935-2004): Női figura. Faragott márvány, jelzés nélkül, talapzat nélkül, sérült, m:40 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
52,17
EUR
,
61,64
USD
Number of bids:
0
Máté János (1938-2014): Bronz falitányér, hátulján forrasztásnyom és dátum (1971), d: 27 cm
11377.

Máté János (1938-2014): Bronz falitányér, hátulján forrasztásnyom és dátum (1971), d: 27 cm

 
Sold
Starting price:
4 600 HUF
13,33
EUR
,
15,75
USD
Number of bids:
8
Sas, faragott fa szobor, kis kopásokkal, m: 36 cm
11378.

Sas, faragott fa szobor, kis kopásokkal, m: 36 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
0
Kiss Sándor (1925-1999): Vas-szűz (tanulmány). Kovácsoltvas, jelzés nélkül, vas talapzaton, m:44 cm (talapzattal:68 cm), A Munkácsy-díjas Kiss Sándor lemezplasztikáját 1958-ban állították fel az akkori Városi Művelődési Központ, ma Bükk Művelődési Ház előtt.
11379.

Kiss Sándor (1925-1999): Vas-szűz (tanulmány). Kovácsoltvas, jelzés nélkül, vas talapzaton, m:44 cm (talapzattal:68 cm), A Munkácsy-díjas Kiss Sándor lemezplasztikáját 1958-ban állították fel az akkori Városi Művelődési Központ, ma Bükk Művelődési Ház előtt.

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
202,90
EUR
,
239,73
USD
Number of bids:
0
cca 1970 Afrikai faragott fej párban,kopott, egyiken apró repedéssel, m:18 és 19 cm
11380.

cca 1970 Afrikai faragott fej párban,kopott, egyiken apró repedéssel, m:18 és 19 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
23,19
EUR
,
27,40
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

377. Auction:
From 1 to 10 September
Payment deadline is 25 September
Viewing: From 7 to 10 September

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment