Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 271

Arató Gyula (1889-1969) 1932. Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Br díjérem, hátlapon gravírozva (35mm) T:2
30889.

Arató Gyula (1889-1969) 1932. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" Br díjérem, hátlapon gravírozva (35mm) T:2

1 200 HUF
Arató Gyula (1889-1969) 1934. Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége egyoldalas Br plakett valamint összefogott Br lemezkoszorú, mindkettő gravírozva FÉRFI EGYES BAJNOK / A F.M.S.E. TENISZBAJNOKSÁGÁRA 1934 TÁRCZAKÖZI BAJNOKSÁG, restaurált márványlapon, eredeti tokban (212x158mm) T:2 márvány restaurált
30890.

10 000 HUF
27,03
29,41
Bátki József (1877-1948.) ~1920. SSE 1901 (Salgótarjáni Sportegyesület) Br öntött érem (160x9mm) nyolcszögletű márványtalapzaton (183x183x19mm) T:2
30891.

Bátki József (1877-1948.) ~1920. "SSE 1901 (Salgótarjáni Sportegyesület)" Br öntött érem (160x9mm) nyolcszögletű márványtalapzaton (183x183x19mm) T:2

6 000 HUF
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1932. Balatoni Versenyek - Országos Testnevelési Tanács aranyozott Br sport emlékplakett (59x70mm) T:1- fo.
30892.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1932. "Balatoni Versenyek - Országos Testnevelési Tanács" aranyozott Br sport emlékplakett (59x70mm) T:1- fo.

12 000 HUF
32,43
35,29
Berán Lajos (1882-1943) 1905. Ferencvárosi Torna-Club ezüstözött Br plakett (60x39mm) T:2- HP 1349.
30893.

Berán Lajos (1882-1943) 1905. "Ferencvárosi Torna-Club" ezüstözött Br plakett (60x39mm) T:2- HP 1349.

2 000 HUF
30894.

8 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Labdarúgó fémjelzetlen Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (11,31g/30mm) T:2 patina
30895.

1 400 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1929. Magyar Országos Céllövő Szövetség egyoldalas, öntött Br plakett, hátoldalán gravírozva ORSZÁGOS BAJNOKI CÉLLÖVŐ VERSENY SZEGED 1929. VII 12-14 IG, eredeti ARKANZAS ÉRMEK-PLAKETTEK BUDAPEST IV. VÁCZI UTCA 23. SZ jelzésű tokban (40x62mm) T:2   HP.:1402
30896.

Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség" egyoldalas, öntött Br plakett, hátoldalán gravírozva "ORSZÁGOS BAJNOKI CÉLLÖVŐ VERSENY SZEGED 1929. VII 12-14 IG", eredeti "ARKANZAS ÉRMEK-PLAKETTEK BUDAPEST IV. VÁCZI UTCA 23. SZ" jelzésű tokban (40x62mm) T:2 HP.:1402

5 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1929. Magyar Országos Céllövő Szövetség egyoldalas Br plakett (41x64mm) T:2 ph. HP.:1402
30897.

Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség" egyoldalas Br plakett (41x64mm) T:2 ph. HP.:1402

10 000 HUF
27,03
29,41
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács ezüstözött Br érem (60mm) T:2
30898.

2 200 HUF
5,95
6,47
Berán Lajos (1882-1943) 1929. Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes Ag díjérem, hátoldalon gravírozva II. Orsz. Rendőrtiszti céllövő 1929 II. (19,60g/36,5mm) T:1-,2 patina
30899.

Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Ag díjérem, hátoldalon gravírozva "II. Orsz. Rendőrtiszti céllövő 1929 II." (19,60g/36,5mm) T:1-,2 patina

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1929. Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / XII. Orsz. R.tiszti Tennisz V. 1936 Férfi E.V. I. jelzett Ag díjérem (43,39g/36,5mm) T:2 patina
30900.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF