Books: Other languages

Number of items: 13

C. Cornelii Taciti: Opera quae supersunt. Tomus Prior. Ex recognitione: Caroli Halmi. Lipcse, 1850, B. G. Teubneri kiadása. Kiadói félbőr kötés, kopott állapotban, foltos lapokkal. Latin nyelven.
17357.

3 600 HUF
9,73
10,59
Adolph Friedr Richter - Adolph Joseph Ballmann (szerk.): Illrisch - Deutsches und Deutsch - Illyrisches Landwörterbuch. Bécs, 1839, Michael Bechner. Kiadói kartonált kötésben, bélyegzéssel, borító kopottas.
17358.

5 000 HUF
Margalits: Horvát-magyar, magyar-horvát szótár. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben
17359.

1 000 HUF
Dr. Ladislaus Buday: Reise um Ungarn. Bp., 1925, Oriens Internationale Verlags- und Buchhandelsactiengesellschaft. Kiadói szakadt, foltos papírborításban, német nyelven, fekete-fehér fotókkal.
17360.

2 000 HUF
17361.

1 200 HUF
Ron the writer. Hollywood, 1982, Dynasty. Kiadói papírborításban, műanyag védőfóliában, angol nyelven, volt könyvtári példány.
17362.

1 000 HUF
17363.

2 200 HUF
5,95
6,47
17364.

4 000 HUF
L Opera di Stefano Türr nel Risorgimento Italiano (1849-1870) descritta dalla figlia I-II. Firenze, 1928. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban / paperback, damaged condition
17365.

L' Opera di Stefano Türr nel Risorgimento Italiano (1849-1870) descritta dalla figlia I-II. Firenze, 1928. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban / paperback, damaged condition

1 000 HUF
17366.

1 600 HUF
17367.

1 600 HUF
17368.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF