https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 107

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1942 Gyimesbükk, államőrség, 15 db fotó, feliratozva, 6×9 cm
13153.

1942 Gyimesbükk, államőrség, 15 db fotó, feliratozva, 6×9 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
7
1943 Bp., Alispáni hivatal által kiállított, emlékérem viselésére jogosító igazolvány
13154.

1943 Bp., Alispáni hivatal által kiállított, emlékérem viselésére jogosító igazolvány

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
13
1943 Jutas, 14 db katonai fotó, 6×8,5 cm
13155.

1943 Jutas, 14 db katonai fotó, 6×8,5 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
19
cca 1914-1920 4 db katonai fotólap, 14×9 cm
13156.

cca 1914-1920 4 db katonai fotólap, 14×9 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
30
cca 1914 I. világháborús katonai fotók, 12 db, közte sérült, 4×8 és 14×9 cm közötti méretekben
13157.

cca 1914 I. világháborús katonai fotók, 12 db, közte sérült, 4×8 és 14×9 cm közötti méretekben

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
2
cca 1910-1916 12 db katonai fotó főleg bukovinai jelenetekkel / 12 military photos, mainly Bukowina
13158.

cca 1910-1916 12 db katonai fotó főleg bukovinai jelenetekkel / 12 military photos, mainly Bukowina

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
6
cca 1916 Katonai fotó, kitüntetésekkel 16x10 cm
13159.

cca 1916 Katonai fotó, kitüntetésekkel 16x10 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
5
cca 1935-1945 Német haditengerészeti (Marine) matróz növendék (kadét?) uniformban csatahajó előtt, sapkáján ...schule felirattal és birodalmi sassal, hátoldalán pecséttel jelzett (Photo-Hamber Kiel-Wik) vintage fotó, foltos, kissé sérült a bal szélén és hátoldalán. 9x6 cm / cca 1935-45 German navy (Marine) trainee (cadet?) in uniform, in front of a naval ship, with ...schule sign and eagle on his hat, vintage photo with stamp on the back (Photo-Hamber Kiel-Wik), spotty, with some wear on the left side and the back, 9x6 cm
13160.

cca 1935-1945 Német haditengerészeti (Marine) matróz növendék (kadét?) uniformban csatahajó előtt, sapkáján ...schule felirattal és birodalmi sassal, hátoldalán pecséttel jelzett (Photo-Hamber Kiel-Wik) vintage fotó, foltos, kissé sérült a bal szélén és hátoldalán. 9x6 cm / cca 1935-45 German navy (Marine) trainee (cadet?) in uniform, in front of a naval ship, with ...schule sign and eagle on his hat, vintage photo with stamp on the back (Photo-Hamber Kiel-Wik), spotty, with some wear on the left side and the back, 9x6 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Tank halad egy utcán, modern előhívás, 10×15 cm
13161.

Tank halad egy utcán, modern előhívás, 10×15 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Hadnagy fotója, hátoldalon feliratozott fotó, felületén törésnyom, 11,5×8,5 cm
13162.

Hadnagy fotója, hátoldalon feliratozott fotó, felületén törésnyom, 11,5×8,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1943 Vitéz Pisky Zoltán (1893-1945) ezredes, hadosztályparancsnok, a Vitézi Rend tagjának fotója kitüntetéseivel, Haida Kornél ezredesnek saját kézzel dedikálva és aláírva, 13,5×8,5 cm
13163.

1943 Vitéz Pisky Zoltán (1893-1945) ezredes, hadosztályparancsnok, a Vitézi Rend tagjának fotója kitüntetéseivel, Haida Kornél ezredesnek saját kézzel dedikálva és aláírva, 13,5×8,5 cm

 
Sold
Starting price:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Number of bids:
26
1940 Az erdélyi Károly-vonalbeli erőd Ösipuszta környékén, hátoldalon feliratozott, pecsételt fotó, 6×8 cm
13164.

1940 Az erdélyi Károly-vonalbeli erőd Ösipuszta környékén, hátoldalon feliratozott, pecsételt fotó, 6×8 cm

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment