Glass-objects

Number of items: 91

Matt felületű modern üveg gyertyatartó, m: 8 cm, d: 7 cm
11340.

800 HUF
Kis üvegfiók és rombusz alakú üvegedény, kis kopásnyomokkal, 4,5×7,5 és 7×5 cm
11341.

1 200 HUF
Kék-zöld üvegrózsa, levelén csorbával m: 21,5 cm
11342.

3 200 HUF
8,65
9,41
Kristály bólés készlet 6+1 darabos. Hibátlan.
11343.

4 000 HUF
Beresdorf jelzett alpakka kínáló üveg betéttel. 25x15 cm
11344.

6 000 HUF
Retro lámpa búra, m:16 cm, d:14 cm
11345.

800 HUF
Régi vizespalack, Kristály felirattal, apró kopással, porcelán dugóval, kb. 1 liter, m: 33,5 cm
11346.

Régi vizespalack, "Kristály" felirattal, apró kopással, porcelán dugóval, kb. 1 liter, m: 33,5 cm

1 000 HUF
Dekoratív kék üveg ékszeresdobozka, apró kopásokkal, m: 5,5 cm, d: 8 cm
11347.

4 000 HUF
Ólomkristály üveg hamutál, formába öntött, apró kopásokkal, d: 14 cm
11348.

1 000 HUF
Swarowski gyertyatartó pár. Jelzett. Hibátlan. 6 cm
11349.

5 000 HUF
Régi vizespalack, Kristály felirattal, hibátlan, porcelán dugóval, kb. 1 liter, m: 27cm
11350.

Régi vizespalack, "Kristály" felirattal, hibátlan, porcelán dugóval, kb. 1 liter, m: 27cm

100 HUF
0,27
0,29
Ripper Mór fiai Zsolna feliratos likőrös üveg 22 cm
11351.

3 800 HUF
10,27
11,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF