Glass-objects

Number of items: 91

Whiskey-s készlet 6 személyre, fém dobozban, apró kopásokkal
11316.

3 000 HUF
9,01
10,53
Hammer price:
3 000 HUF
Walter Glas tulipános kosár, ún. centrifuga tál, műanyag füllel, 19 cm
11317.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
800 HUF
2,40
2,81
  Add to cart
  Remove
Anyagában színezett üveg váza, kisebb karcolásokkal, m: 12 cm
11318.

Available
1 000 HUF
3,00
3,51
  Add to cart
  Remove
Üveg kiöntő dugóval, aranyozással, virágos díszítéssel, kopottas állapotban, m: 26,5 cm
11319.

1 000 HUF
3,00
3,51
Hammer price:
1 600 HUF
Vegyes üveg tárgyak. Új és használt darabok, némelyik bontatlan Korsók, kiöntők, kávés eszközök. Bőröndben
11320.

Available
3 000 HUF
9,01
10,53
  Add to cart
  Remove
Swarovski kövekkel díszített, csiszolt, üveg balerina figura, jelzett, egyébként hibátlan, eredeti dobozában és tasakjában 14x8 cm
11321.

13 000 HUF
39,04
45,61
Hammer price:
13 000 HUF
Dupla falú, kézzel festett üvegpohár, kis kopásokkal, d: 6,5 cm
11322.

Available
2 400 HUF
7,21
8,42
  Add to cart
  Remove
Türkizszínű üvegtál, karcolásokkal, 25×10 cm
11323.

2 400 HUF
7,21
8,42
Hammer price:
2 400 HUF
Buborékos átlátszó üvegnehezék, sérüléssel, d: 8 cm
11324.

2 400 HUF
7,21
8,42
Hammer price:
2 400 HUF
Buborékos lila üvegnehezék, kis sérüléssel, d: 8 cm
11325.

Available
2 400 HUF
7,21
8,42
  Add to cart
  Remove
Lila üvegváza, kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
11326.

Available
1 200 HUF
3,60
4,21
  Add to cart
  Remove
Szív alakú kétrétegű üvegváza, kis sérüléssel, m: 12 cm
11327.

Available
1 200 HUF
3,60
4,21
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.