Number of items: 630

Baja Béla (?-?): Fekvő akt. Kréta, papír. Jelzett és datált (Baja Béla 1971). Paszpartuban 43x61,5 cm
10012.

8 000 HUF
Balikó Ferenc (?-): Csikó (Volendam, Hollandia). Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán feliratozott, 22×65 cm / Ferenc Balikó (?-): Horse (Volendam, Netherlands). Oil on wood, signed, framed, with description on the back 22×65 cm
10013.

4 600 HUF
12,43
13,53
Bálint Endre (1914-1986): Mappa, 12 lap. Bp., 1979, Corvina. Ofszet nyomatok, papír, 37x28,5 cm. Kiadói, kissé kopott papír mappában, jó állapotban. Szabadi Judit művészettörténész bevezetőjével, képek jegyzékével magyar és francia nyelven.
10014.

4 000 HUF
16
Balla Olga (1947-): Halas csendélet. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán a művésznő bélyegzőjével jelzett, üvegezett keretben, 18x25 cm
10015.

3 000 HUF
Balla Olga (1947-): Nagymaros környéki táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán a művésznő bélyegzőjével jelzett, üvegezett keretben, 19x26 cm
10016.

4 200 HUF
11,35
12,35
Balla Olga (1947-): Lovak naplementében (Dunakanyar, Nagymaros környék). Akvarell, papír, hátoldalán a művésznő bélyegzőjével jelzett. Díszes üvegezett fa keretben, 24x29,5 cm
10017.

4 600 HUF
12,43
13,53
Balla jelzéssel: Zöldellő táj. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült keretben. 24×34 cm
10018.

5 000 HUF
Balogh László (1930-): Eger épületbontás . Linómetszet, papír, jelzett, 35x18 cm paszpartuban.
10019.

6 000 HUF
Balogh László (1930-2002): Éjszakai építkezés. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. 23x15 cm
10020.

15 000 HUF
40,54
44,12
Balogh László (1930-2002): A tenger II. (Halak vonulása). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban. 2x30x16,5 cm
10021.

12 000 HUF
32,43
35,29
Balogh László (1930-): Heine: Tengeri kísértet. Linórc, papír, jelzett, 26x20 cm paszpartuban.
10022.

7 000 HUF
18,92
20,59
Balogh László (1930-): Tenger. Adria. Rézkarc, papír, jelzett, 15x13 cm paszpartuban.
10023.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF