Number of items: 630

Képek Hajdu-Bihar megye életéből. 1945-1965 12 db rézkarcot tartalmazó mappa Mata János, Gönczi Béla, Váczi András és mások munkái. 28x42 cm
10000.

800 HUF
2,40
2,81
23
Hammer price:
4 400 HUF
Aba jelzéssel: Ülő női akt. Lavírozott tus, papír,. 42,5x29 cm
10001.

3 000 HUF
9,01
10,53
Hammer price:
3 000 HUF
Amos jelzéssel: Utcán. Olaj, karton, fa keretben 39x29 cm
10002.

11 000 HUF
33,03
38,60
Hammer price:
11 000 HUF
Anna jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, sérült. 61×46 cm
10003.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
7 000 HUF
21,02
24,56
  Add to cart
  Remove
Anna jelzéssel: Arcok a múltból. Akril, papír, 50×64 cm
10004.

Available
8 000 HUF
24,02
28,07
  Add to cart
  Remove
Antal Ilona (1932-2004): Pitypang. Fametszet, papír, jelzett (paszpartu által takarva), 33x22 cm
10005.

Available
3 000 HUF
9,01
10,53
  Add to cart
  Remove
Antal Irén (1903-1999): Ártéri táj. Akvarell, pasztell, papír, paszpartuban jelzett és datált (Antal Irén1969) 26×36 cm
10006.

Available
4 600 HUF
13,81
16,14
  Add to cart
  Remove
Artner Margit(1954-): Rák. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/41), kissé foltos, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzővel. 11,5x8 cm
10007.

3 600 HUF
12,63
Hammer price:
3 600 HUF
Artner Margit(1954-): Bika. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/41), kissé foltos, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzővel. 11,5x8 cm
10008.

3 600 HUF
12,63
Hammer price:
4 200 HUF
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Erdőgazdaság udvara. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, 20×24,5 cm
10009.

2 000 HUF
6,01
7,02
Hammer price:
2 000 HUF
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Nagymaros. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, körbevágva, 20×33 cm
10010.

2 000 HUF
6,01
7,02
9
Hammer price:
6 500 HUF
Babos László (1947-): Műemlék. Olaj, farost, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, fa keretben, 60x88 cm
10011.

16 000 HUF
48,05
56,14
Hammer price:
30 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.