Ex libris - small-graphics

Number of items: 23

Győry Miklós (1905-1995): Galamb. Rézkarc, papír, jelzett, 11x4 cm + Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetsége fényképes igazolvány Győry Miklós részére, benne Domanovszky Endre és Kádár György aláírásával
10631.

1 800 HUF
6,32
Hammer price:
1 800 HUF
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris eroticis Tibertii Pinterits (erotikus kisgrafika). Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén, 8x14 cm
10632.

1 000 HUF
3,00
3,51
Hammer price:
1 400 HUF
Vadász Endre (1901-1944), 2 db kisgrafika: Reisinger Jenő könyve. Klisé, papír, vékony kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 6,5×7 cm + B.U.É.K Lustig Istvánék 1942. Fametszet, papír, 11,5x12
10633.

1 600 HUF
4,80
5,61
Hammer price:
2 000 HUF
1975 Kass János (1927-2010): Boldog Új Évet, rézkarc, jelzett, 6x4 cm A másik oldalán Kass János saját kezű új évi jókívánságaival, és saját kezű aláírásával.
10634.

2 000 HUF
6,01
7,02
14
Hammer price:
3 400 HUF
Kmetty János (1889-1975): Ex libris Szenes Lajos. Klisé, papír, jelzett a klisén, hátoldalán J. Kmetty Budapest 1916 bélyegzővel, jobb felső sarkán törésnyommal, 7×7 cm
10635.

1 200 HUF
3,60
4,21
Hammer price:
3 200 HUF
Fery Antal (1908-1994), össz. 2 db kisgrafika: Ex libris jef Arras. Fametszet, papír, jelzett, 9,5×7,5 cm + BUÉK! 1986. Fametszet, papír, jelzett, lap bal széle foltos, 7,5x11,5 cm
10636.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
3,00
3,51
  Add to cart
  Remove
3 db ex libris és kisgrafika (Kolozsváry Sándor, Bálint Ferenc, Désiré Acket). Különféle technikák, papír, Bálint Ferenc jelzett, különböző méretben.
10637.

1 000 HUF
3,00
3,51
Hammer price:
2 200 HUF
Kondor Béla (1931-1972): Az öreg halász és a tenger, illusztrációk, 11 db fametszet, jelzés nélkül, 9,5×5,5 cm
10638.

8 000 HUF
24,02
28,07
Hammer price:
8 500 HUF
12 db népművészeti témájú, színezett rézkarc képeslap Vajna György kiadásában, mind postázva / 12 Etchings on used postcards 15x10 cm
10639.

6 000 HUF
18,02
21,05
Hammer price:
6 000 HUF
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Dr. Ludwig Bence. Fametszet, papír, szakadással, paszpartuban, jelzett a dúcon, 6,5×7,5 cm
10640.

1 000 HUF
3,00
3,51
Hammer price:
1 000 HUF
Vertel József (1922-1993), össz. 4 db kisgrafika: 3 db Ex libris Alma Petz és Európai Biztonsági és együttműködési Értekezlet Bécsi Találkozó 1986. Rézkarc, papír, jelzett, 7,5×5 és 8x6 cm közötti méretekben
10641.

1 200 HUF
3,60
4,21
14
Hammer price:
4 000 HUF
Össz. 9 db ex libris, különféle technikák, papír, 8×6 és 12,5x10,5 cm közötti méretekben
10642.

2 600 HUF
7,81
9,12
Hammer price:
2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.