Engravings

Number of items: 59

cca 1860 10 db rézmetszet a wales-i Llandudnoról, + 1 db rézmetszet korabeli női ruhákról, 11x15 cm
11000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
11 000 HUF
33,03
38,60
  Add to cart
  Remove
4 db, külföldi városokat ábrázoló acélmetszet félig leragasztott paszpartuban, 10,5x16 és 13x15,5 cm között.
11001.

1 600 HUF
4,80
5,61
Hammer price:
1 600 HUF
J. Poppel (?-?): Belgrád. Acélmetszet, papír, paszpartuban, 16x22 cm / J. Poppel (?-?): Belgrade. Steel engraving, paper, in passepartout, 16x22 cm
11002.

1 000 HUF
3,00
3,51
Hammer price:
2 200 HUF
Bostoni városháza. Acélmetszet, papír, paszpartuban, 11x18 cm
11003.

Available
1 000 HUF
3,00
3,51
  Add to cart
  Remove
Der Piraeus (Pireusz). Acélmetszet, papír, kissé foltos, paszpartuban, 11x16,5 cm
11004.

Available
1 000 HUF
3,00
3,51
  Add to cart
  Remove
Der Himmalajah (Himalája). Acélmetszet, papír, kissé foltos, paszpartuban, 11x16,5 cm
11005.

Available
1 000 HUF
3,00
3,51
  Add to cart
  Remove
Dublin. Acélmetszet, papír, kissé foltos, paszpartuban, 9,5x15 cm
11006.

1 000 HUF
3,00
3,51
Hammer price:
1 000 HUF
Der Königsee. Acélmetszet, papír, paszpartuban, 11x16 cm
11007.

Available
1 000 HUF
3,00
3,51
  Add to cart
  Remove
A Virginai-Egyetem. Acélmetszet, papír, paszpartuban, 10,5x16 cm
11008.

Available
1 000 HUF
3,00
3,51
  Add to cart
  Remove
I. Ferencz József magyar királylyá koronáztatása. (Székely Bertalan festménye ő felsége a király birtokában Színes litográfia, papír, üvegezett fa keretben, 17x12 cm
11009.

1 000 HUF
3,00
3,51
Hammer price:
1 400 HUF
Egykori eredeti jelmezek után festette Kiss L.: Az ellenség tábora. Az osztrák és orosz hadsereg, továbbá az oláh, szerb és hurbanista lázadók fegyverzete és felszerelése 1848-49-ben. Részlet Gracza György. Az 1848-49-iki magyar szabadságharcz története c. könyvből. Színes litográfia, papír, üvegezett fa keretben, 16x24 cm
11010.

1 400 HUF
4,20
4,91
Hammer price:
1 400 HUF
Népviseletek 1, Magyar parasztok, felvidéki tótok, 1880 körül. Színes litográfia, papír, üvegezett fa keretben, 16x24 cm
11011.

1 400 HUF
4,20
4,91
18
Hammer price:
3 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.