Military

Number of items: 80

1815. Vaskorona Rend Lovagkereszt kitüntetésének eredeti mellszalagja újszerű állapotban Hungary 1815. original ribbon of the Order of the Iron Crown decoration in very good condition NMK 95.
31817.

1815. "Vaskorona Rend Lovagkereszt" kitüntetésének eredeti mellszalagja újszerű állapotban Hungary 1815. original ribbon of the "Order of the Iron Crown" decoration in very good condition NMK 95.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,54
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
1869-1916. Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon T:2- zománchiba, javított, peremen lyukakkal Hungary 1869-1916. Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon hallmarked Ag decoration with ribbon C:VF enamell error, repaired, with holes on the edge NMK 223.
31818.

1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon T:2- zománchiba, javított, peremen lyukakkal Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon" hallmarked Ag decoration with ribbon C:VF enamell error, repaired, with holes on the edge NMK 223.

Available for bidding
36 000 HUF
108,11
126,32
Minimum bid:
36 000 HUF
Refresh
1873. Hadiérem aranyozott Br katonai érdemérem eredeti mellszalaggal T:1- Hungary 1873. Military Medal gilded Br medal with original ribbon C:AU NMK 231.
31819.

1873. "Hadiérem" aranyozott Br katonai érdemérem eredeti mellszalaggal T:1- Hungary 1873. "Military Medal" gilded Br medal with original ribbon C:AU NMK 231.

Available for bidding
12 000 HUF
36,04
42,11
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
1873-1908. Hadiérem és Katonai Jubileumi Kereszt kitüntetésének eredeti mellszalagja újszerű állapotban Hungary 1873-1908. original ribbon of the Military Medal and Military Jubilee Cross decoration in very good condition NMK 231., 269.
31820.

1873-1908. "Hadiérem és Katonai Jubileumi Kereszt" kitüntetésének eredeti mellszalagja újszerű állapotban Hungary 1873-1908. original ribbon of the "Military Medal and Military Jubilee Cross" decoration in very good condition NMK 231., 269.

Available for bidding
4 200 HUF
12,61
14,74
Minimum bid:
4 200 HUF
Refresh
31821.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,09
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
31822.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,09
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal és szalagsávval T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces war metal decoration with original ribbon and thin ribbon C:XF NMK 249.
31823.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal és szalagsávval T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" war metal decoration with original ribbon and thin ribbon C:XF NMK 249.

Available for bidding
12 000 HUF
36,04
42,11
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés eredeti, de sérült mellszalaggal T:3 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration with original, but damaged ribbon C:F NMK 249.
31824.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés eredeti, de sérült mellszalaggal T:3 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with original, but damaged ribbon C:F NMK 249.

Available for bidding
1 800 HUF
6,32
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 NMK 249.
31825.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 NMK 249.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
1908. Bosznia-Hercegovina Emlékérem Br kitüntetés mellszalaggal (36mm) T:1-,2 Hungary 1908. Bosnia and Herzegovina Medal Br decoration with ribbon (36mm) C:AU,VF NMK 274
31826.

1908. "Bosznia-Hercegovina Emlékérem" Br kitüntetés mellszalaggal (36mm) T:1-,2 Hungary 1908. "Bosnia and Herzegovina Medal" Br decoration with ribbon (36mm) C:AU,VF NMK 274

Available for bidding
34 000 HUF
102,10
119,30
Minimum bid:
34 000 HUF
Refresh
1908. Bosznia-Hercegovina Emlékérem kitüntetés szalagsávja + Oszmán Birodalom 1915. Vas Félhold (Gallipoli Csillag) kitüntetés szalagsávja használt, de jó állapotban Hungary 1908. Bosnia and Herzegovina Medal decorations thin ribbon + Ottoman Empire 1915. Iron Half Moon (Gallipoli Star) decorations thin ribbon in used, but good condition NMK 274
31827.

1908. "Bosznia-Hercegovina Emlékérem" kitüntetés szalagsávja + Oszmán Birodalom 1915. "Vas Félhold (Gallipoli Csillag)" kitüntetés szalagsávja használt, de jó állapotban Hungary 1908. "Bosnia and Herzegovina Medal" decoration's thin ribbon + Ottoman Empire 1915. "Iron Half Moon (Gallipoli Star)" decoration's thin ribbon in used, but good condition NMK 274

Available for bidding
3 200 HUF
9,61
11,23
Minimum bid:
3 400 HUF
Refresh
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval T:1- Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 war metal decoration with original ribbon and thin ribbon C:AU NMK 275.
31828.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval T:1- Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" war metal decoration with original ribbon and thin ribbon C:AU NMK 275.

Available for bidding
13 000 HUF
39,04
45,61
Minimum bid:
13 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.