Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 243

Bartos Endre (1930-2006) 1986. MÉE Bajai Csoport - Baja mezővárosi kiváltságlevelének évfordulója Br emlékérem (42,5 mm) T:1  Adamo BA1
30649.

Bartos Endre (1930-2006) 1986. "MÉE Bajai Csoport - Baja mezővárosi kiváltságlevelének évfordulója" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 Adamo BA1

800 HUF
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1917. Arany János századik születésnapjának ünnepére / A Nagyszalontai Arany Emlék-Egyesület - Toldi költőjének kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1-,2 felszíni karc, fo.
30650.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1917. "Arany János századik születésnapjának ünnepére / A Nagyszalontai Arany Emlék-Egyesület - Toldi költőjének" kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1-,2 felszíni karc, fo.

16 000 HUF
43,24
47,06
Berán Lajos (1882-1943) 1930. Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1907 Br emlékérem (60mm) T:2,2- ph. HP 1442.
30651.

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1907" Br emlékérem (60mm) T:2,2- ph. HP 1442.

8 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1931. BUDAPESTI EMLÉK Br emlékérem (79mm) T:1-
30652.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "BUDAPESTI EMLÉK" Br emlékérem (79mm) T:1-

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943.) 1935. A Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulójára öntött Br emlékérem (78mm) T:1-,2
30653.

Berán Lajos (1882-1943.) 1935. "A Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulójára" öntött Br emlékérem (78mm) T:1-,2

3 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1982. Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11. ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1
30654.

Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1986. 1966-1986 20 éve város Tapolca / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (35,84g/0.835/42,5mm) T:1- kis patina Adamo KE43
30655.

Bogár Lívia (1957-) 1986. "1966-1986 20 éve város Tapolca / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (35,84g/0.835/42,5mm) T:1- kis patina Adamo KE43

6 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1987. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért Ag emlékérem (35,94g/0.835/42,5mm) T:1 patina Adamo KE48
30656.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért" Ag emlékérem (35,94g/0.835/42,5mm) T:1 patina Adamo KE48

4 400 HUF
11,89
12,94
Bogár Lívia (1957-) 1987. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / UNIVERSITAS AESTIVA NUMISMATICA - 1987. V. 27. - VI. 31. a 3. Nyári Numizmatikai Egyetem Br emlékérme (50mm) T:2 ph. Adamo HB4
30657.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / UNIVERSITAS AESTIVA NUMISMATICA - 1987. V. 27. - VI. 31." a 3. Nyári Numizmatikai Egyetem Br emlékérme (50mm) T:2 ph. Adamo HB4

5 000 HUF
9
Bognár György (1944-) 1984. Az újjáépült Operaház 1884-1984 Br emlékérem T:1,1-
30658.

Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" Br emlékérem T:1,1-

1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1985. Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- ph.
30659.

Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- ph.

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1986. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János Br és Ag emlékérem pár (34,92g/0.640/42,5mm) T:1 patina Adamo GS4
30660.

Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Br és Ag emlékérem pár (34,92g/0.640/42,5mm) T:1 patina Adamo GS4

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF