18db-os vegyes magyar és szovjet szocialista kitűző, jelvény, közte Lenin, Szocialista Brigád T:2
18pcs of mixed Hungarian and Soviet socialist badges, pins C:XF
Ausztria ~1920-1930. "Alsó-Ausztriai Tartományi Kereskedelmi Szövetség 1899" aranyozott, zománcozott Br jelvény "BORTH WIEN 6/2" (24x23mm) T:2
Austria ~1920-1930. "N.Ö. (Niederösterreichische) Landesverband der Kaufmannschaft (Lower Austrian State Association of Merchants)" gilt, enamelled Br badge with makers mark "BORTH WIEN 6/2" (24x23mm) C:XF
Német Harmadik Birodalom 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938)" Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938)" from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF