https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 167

Auction is over! Item soon called at the auction hall
18db-os vegyes magyar és szovjet szocialista kitűző, jelvény, közte Lenin, Szocialista Brigád T:2 18pcs of mixed Hungarian and Soviet socialist badges, pins C:XF
32053.

18db-os vegyes magyar és szovjet szocialista kitűző, jelvény, közte Lenin, Szocialista Brigád T:2 18pcs of mixed Hungarian and Soviet socialist badges, pins C:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
18db szocialista és modern zománcozott és festett jelvény, közte Magyar Sakkszövetség 1921 festett fém jelvény T:2,2-
32054.

18db szocialista és modern zománcozott és festett jelvény, közte "Magyar Sakkszövetség 1921" festett fém jelvény T:2,2-

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
4
Vegyes 41db-os jelvény, nagyrészt lóverseny tematikájú külföldi és magyar T:vegyes
32056.

Vegyes 41db-os jelvény, nagyrészt lóverseny tematikájú külföldi és magyar T:vegyes

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
30db-os Szocialista Brigád jelvény tétel, ezüstözött koszorú (16mm) T:1-,2
32057.

30db-os "Szocialista Brigád" jelvény tétel, ezüstözött koszorú (16mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
30db-os Szocialista Brigád jelvény tétel, aranyozott koszorú (16mm) T:1-,2
32058.

30db-os "Szocialista Brigád" jelvény tétel, aranyozott koszorú (16mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
20db-os Szocialista Brigád jelvény tétel, aranyozott koszorú (27mm) T:1-,2
32059.

20db-os "Szocialista Brigád" jelvény tétel, aranyozott koszorú (27mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
30db-os Szocialista Brigád jelvény tétel, aranyozott koszorú (16mm) T:1-,2
32060.

30db-os "Szocialista Brigád" jelvény tétel, aranyozott koszorú (16mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Ausztria ~1920-1930. Alsó-Ausztriai Tartományi Kereskedelmi Szövetség 1899 aranyozott, zománcozott Br jelvény BORTH WIEN 6/2 (24x23mm) T:2 Austria ~1920-1930. N.Ö. (Niederösterreichische) Landesverband der Kaufmannschaft (Lower Austrian State Association of Merchants) gilt, enamelled Br badge with makers mark BORTH WIEN 6/2 (24x23mm) C:XF
32062.

Ausztria ~1920-1930. "Alsó-Ausztriai Tartományi Kereskedelmi Szövetség 1899" aranyozott, zománcozott Br jelvény "BORTH WIEN 6/2" (24x23mm) T:2 Austria ~1920-1930. "N.Ö. (Niederösterreichische) Landesverband der Kaufmannschaft (Lower Austrian State Association of Merchants)" gilt, enamelled Br badge with makers mark "BORTH WIEN 6/2" (24x23mm) C:XF

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Belgium 1905. 1865-1905. - II. Lipót uralkodásának 40. évfordulója alkalmából aranyozott Br kétoldalas emlékérem eredeti mellszalagon + DN Munka Érdemérem zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-2 zománchiba Belgium 1905. 1865-1905. - 4th anniversary of Leopold IIs reign gilded Br two-sided medallion with original ribbon + ND Work Merit enamelled medallion with original ribbon C:UNC-XF enamell error
32063.

Belgium 1905. "1865-1905. - II. Lipót uralkodásának 40. évfordulója alkalmából" aranyozott Br kétoldalas emlékérem eredeti mellszalagon + DN "Munka Érdemérem" zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-2 zománchiba Belgium 1905. "1865-1905. - 4th anniversary of Leopold II's reign" gilded Br two-sided medallion with original ribbon + ND "Work Merit" enamelled medallion with original ribbon C:UNC-XF enamell error

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Nagy-Britannia DN 3xklf Harry Potter fém jelvény (Roxfort, Mardekár, Hugrabug) T:1 United Kingdom ND 3xdiff Harry Potter metal badges (Hogwarts, Slytherin, Hufflepuff) C:UNC
32064.

Nagy-Britannia DN 3xklf "Harry Potter" fém jelvény (Roxfort, Mardekár, Hugrabug) T:1 United Kingdom ND 3xdiff Harry Potter" metal badges (Hogwarts, Slytherin, Hufflepuff) C:UNC

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
11
Német Harmadik Birodalom 1938. 7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938) Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. 7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938) from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF
32065.

Német Harmadik Birodalom 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938)" Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938)" from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
280 000 HUF
756,76
EUR
,
823,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment