Books: Technics

Number of items: 47

17360.

2 000 HUF
3 db mérnöki német nyelvű könyv: Deutscher Kalender für Elektrotechniker, 1923,652 p + W.E. Schulze. Kleine Baustatik. Leipzig, 1952, Teubner. + Hütte. Des Ingenieurs Taschnebuch II. köt. Szerk.: Hütte. Berlin, 1908, Wilhelm Ernst&Sohn. 20. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. Mindegyik könyv intézményi bélyegzővel és/vagy tulajdonosi névbejegyzéssel.
17361.

3 db mérnöki német nyelvű könyv: Deutscher Kalender für Elektrotechniker, 1923,652 p + W.E. Schulze. Kleine Baustatik. Leipzig, 1952, Teubner. + Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1908, Wilhelm Ernst&Sohn. 20. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. Mindegyik könyv intézményi bélyegzővel és/vagy tulajdonosi névbejegyzéssel.

2 000 HUF
17362.

1 200 HUF
Könyves Tóth Mihály vállalkozó mérnök előterjesztése Szabadka sz. kir. város tekintetes tanácsához Szabadka szabad királyi város háromszögös felvétele, lejtmérése, utcza-szabályozása és csatorna tervezése ügyében. Szabadka, 1885, Bittermann József könyvnyomdájából. 62p. Későbbi félvászon kötésben. Intézményi bélyegzővel. + Lipp András: Földmérők zsebkönyve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói vászonkötés. Előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
17363.

3 000 HUF
Mosonyi Emil-Papp Ferenc: Műszaki földtan (mérnökgeológia). 1600 példányban jelent meg. Bp., 1959, Műszaki Könyvkiadó. Kiadó egészvászon-kötésben.
17364.

1 200 HUF
17365.

1 000 HUF
17366.

1 400 HUF
Geodézia jegyzetek I. Zimányi Teofil kir. műszaki tanácsos műszaki előadásai nyomán. Poronyi Zoltán geodéta mérnök aláírásával. Bp., Vörösváry Sokszorosítóipar. Félvászon-kötésben.
17367.

1 200 HUF
17368.

2 000 HUF
Szabó Lajos, Szabó Miklós, Szőke Mihály, Zsohár János (szerk.): Nemzetközi Mezőgazdasági Műszerkiállítás Budapest 1960. Papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Bp., 1960, FM. Fekete-fehér képekkel illusztrált.
17369.

800 HUF
17370.

1 000 HUF
Hullámtermékek gyártása. Csepel Művek könyve, II. kötet. H.n., é.n., k.n. Kiadói papírborításban.
17371.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF