Books: Technics

Number of items: 47

Molnárok és gépészek kézikönyve Bp 1926. Molnárok lapja. Sok reklámmal, kiadói vászonkötésben
17348.

2 200 HUF
5,95
6,47
Bieber Károly: A díszműkovács. Sajtó alá rendezte Némedy István. Ipari szakkönyvtár 104-106. Bp., é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, (Szikra-ny.), 276+1 p. Számos szöveg közti ábrával, egész oldalas fotókkal, illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötésben.
17349.

Bieber Károly: A díszműkovács. Sajtó alá rendezte Némedy István. Ipari szakkönyvtár 104-106. Bp., é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, ("Szikra"-ny.), 276+1 p. Számos szöveg közti ábrával, egész oldalas fotókkal, illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötésben.

5 000 HUF
Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari szakkönyvtár 36-38. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 301+1 p. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.
17350.

2 800 HUF
7,57
8,24
17351.

2 400 HUF
17352.

4 000 HUF
17353.

1 000 HUF
Csepel 125/49 motorkerékpár használati és kezelési utasítása. Rákosi Mátyás Vas- és Fémművek. Bp., é.n. (cca 1949-1950.),Révai, 164 p. 39 egészoldalas ábrával. Kiadói illusztrált, haránt-alakú egészvászon kötésben, kopott borítóval, a kötéstáblákon törésnyommal, néhány lapon firkával.
17354.

2 000 HUF
6 db kötéssel, hurkolással, kelmeszerkezettannal foglalkozó könyvek: A kelmeszerkezettan alapjai, Fonalgyártó szakmai ismeret 2, Technológia I. (Hurkoló technológia.), Kötött-hurkolt kelmék geometriai elemzése II., Hurkolás-Technológia I., Hurkolt kelmék kötése I.
17355.

1 000 HUF
Feketéné Hajdu Erzsébet: Női szabó szakrajz. 2. kiadás. Bp., 1975. Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
17356.

800 HUF
Horváth István (szerk.): Rádió compass. Útmutató az 1941-42. évre. Bp., 1941, Szerző. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17357.

2 000 HUF
Velich István-Fogarasi Gábor: Régi magyar autók. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
17358.

4 000 HUF
Dr. Ing. Riedler A: A géprajz. Fordította Láng Károly. 319p. Selmecbánya, 1919, Joerges Ágost. Félvászon kötés, Waltersdorfer és Markward könyvkötészete Selmecbánya.
17359.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF