Books: Technics

Number of items: 47

Molnárok és gépészek kézikönyve Bp 1926. Molnárok lapja. Sok reklámmal, kiadói vászonkötésben
17348.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
6,61
7,72
Minimum bid:
2 200 HUF
Refresh
Bieber Károly: A díszműkovács. Sajtó alá rendezte Némedy István. Ipari szakkönyvtár 104-106. Bp., é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, (Szikra-ny.), 276+1 p. Számos szöveg közti ábrával, egész oldalas fotókkal, illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötésben.
17349.

Bieber Károly: A díszműkovács. Sajtó alá rendezte Némedy István. Ipari szakkönyvtár 104-106. Bp., é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, ("Szikra"-ny.), 276+1 p. Számos szöveg közti ábrával, egész oldalas fotókkal, illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötésben.

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,54
Minimum bid:
5 500 HUF
Refresh
Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari szakkönyvtár 36-38. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 301+1 p. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.
17350.

Available for bidding
2 800 HUF
8,41
9,82
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
17351.

Available for bidding
2 400 HUF
7,21
8,42
Minimum bid:
2 400 HUF
Refresh
17352.

Available for bidding
4 000 HUF
12,01
14,04
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh
17353.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Csepel 125/49 motorkerékpár használati és kezelési utasítása. Rákosi Mátyás Vas- és Fémművek. Bp., é.n. (cca 1949-1950.),Révai, 164 p. 39 egészoldalas ábrával. Kiadói illusztrált, haránt-alakú egészvászon kötésben, kopott borítóval, a kötéstáblákon törésnyommal, néhány lapon firkával.
17354.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
6 db kötéssel, hurkolással, kelmeszerkezettannal foglalkozó könyvek: A kelmeszerkezettan alapjai, Fonalgyártó szakmai ismeret 2, Technológia I. (Hurkoló technológia.), Kötött-hurkolt kelmék geometriai elemzése II., Hurkolás-Technológia I., Hurkolt kelmék kötése I.
17355.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Feketéné Hajdu Erzsébet: Női szabó szakrajz. 2. kiadás. Bp., 1975. Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
17356.

Available for bidding
800 HUF
2,40
2,81
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Horváth István (szerk.): Rádió compass. Útmutató az 1941-42. évre. Bp., 1941, Szerző. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17357.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Velich István-Fogarasi Gábor: Régi magyar autók. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
17358.

Available for bidding
4 000 HUF
12,01
14,04
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh
Dr. Ing. Riedler A: A géprajz. Fordította Láng Károly. 319p. Selmecbánya, 1919, Joerges Ágost. Félvászon kötés, Waltersdorfer és Markward könyvkötészete Selmecbánya.
17359.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,53
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.