https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Tales

Number of items: 28

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Komjáthy István: Botond.Ezer év mondáiból s történeteiből. Bp., 1956, Magvető. Első kiadás. Reich Károly rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotú. A címoldalon Dienes István régész aláírása látható.
17538.

Komjáthy István: Botond.Ezer év mondáiból s történeteiből. Bp., 1956, Magvető. Első kiadás. Reich Károly rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotú. A címoldalon Dienes István régész aláírása látható.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
4,20
EUR
,
4,91
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
Nagy Méda: Négyek boltja. Bp., é.n. Szent István. Kissé sérült félvászon kötésben
17539.

Nagy Méda: Négyek boltja. Bp., é.n. Szent István. Kissé sérült félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,00
EUR
,
3,51
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Jelky András bajai fiú rendkívüli kalandjai. Bp., én. Franklin. Kissé sérült félvászon kötésben
17540.

Jelky András bajai fiú rendkívüli kalandjai. Bp., én. Franklin. Kissé sérült félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
4,20
EUR
,
4,91
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
Rajzoljunk! A borító Gózon Lajos munkája. Bp.,é.n., Erbé-Mill Paper, 6 sztl. lev. Kiadói papírkötésben.
17541.

Rajzoljunk! A borító Gózon Lajos munkája. Bp.,é.n., Erbé-Mill Paper, 6 sztl. lev. Kiadói papírkötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,40
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
900 HUF
Refresh
Avar Gyula: Névtelen hősök. Két tanító levelezése. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,[1911],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 82 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17542.

Avar Gyula: Névtelen hősök. Két tanító levelezése. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,[1911],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 82 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
4,20
EUR
,
4,91
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
Hajdu Zoltán: Forró vizet a kopacnak! Ion Creanga Könyvkiadó, 1972. Kisse laza félvászon kötésben
17543.

Hajdu Zoltán: Forró vizet a kopacnak! Ion Creanga Könyvkiadó, 1972. Kisse laza félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,60
EUR
,
4,21
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
R. M. Ballentyne: A korallsziget. Fordította: Peterdi István. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a kötése javított, sérült, a címlap és az elülső szennylap kijár.
17544.

R. M. Ballentyne: A korallsziget. Fordította: Peterdi István. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a kötése javított, sérült, a címlap és az elülső szennylap kijár.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
6,01
EUR
,
7,02
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
László Varcasovszky: Honki Árnyországban. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17545.

László Varcasovszky: Honki Árnyországban. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,40
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Arany László - Fehérlófia. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17546.

Arany László - Fehérlófia. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,40
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Benedek Elek: Magyarok története. Történelem gyerekeknek. Debrecen, Alföldi Nyomda Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
17547.

Benedek Elek: Magyarok története. Történelem gyerekeknek. Debrecen, Alföldi Nyomda Rt. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,40
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Vegyes könyvtétel, 4 db: Hans Fallada: Mese a hűséges sünöcskéről. Würtz Ádám rajzaival.+Dala László: Mit mesélnek a hegyek? Szecskó Péter rajzaival+Megay László: Könyves könyv. Rékassy Csaba rajzaival.+Bolgár György: Híd a folyó felett. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1976-1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, az egyik foltos.
17548.

Vegyes könyvtétel, 4 db: Hans Fallada: Mese a hűséges sünöcskéről. Würtz Ádám rajzaival.+Dala László: Mit mesélnek a hegyek? Szecskó Péter rajzaival+Megay László: Könyves könyv. Rékassy Csaba rajzaival.+Bolgár György: Híd a folyó felett. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1976-1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, az egyik foltos.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,60
EUR
,
4,21
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
Disneys Tarzan. Bp.,é.n., Lizzy Card. Kiadói kartonált leporelló-kötés.
17549.

Disney's Tarzan. Bp.,é.n., Lizzy Card. Kiadói kartonált leporelló-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
3,00
EUR
,
3,51
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment