Books: Social sciences

Number of items: 55

17293.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
12,63
Minimum bid:
3 600 HUF
Refresh
Karácsony Sándor: A magyar világnézet. A neveléstudomány társaslélektani alapjai c. sorozat 2. kötete. Bp., 1941, Exodus. Eredeti papírborításban, javított gerinccel.
17294.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Dr. Verus: Az ó-kor lángelméje. Bölcselet- és mivelődés-történeti tanulmány. Esztergom, 1904, Buzárovits Gusztáv Könyvnyomdája. Kiadói félvászon-kötés. Kissé kopott borító, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17295.

Available for bidding
1 800 HUF
6,32
Minimum bid:
1 800 HUF
Refresh
Népi kultúra - népi társadalom. A Magyar Tudományos Akadémia néprajzi kutató csoportjának évkönyve VII. Főszerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1973, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17296.

Available for bidding
1 200 HUF
3,60
4,21
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
Népi kultúra - népi társadalom. A Magyar Tudományos Akadémia néprajzi kutató csoportjának évkönyve XIII. Főszerk.: Kósa László. Volt könyvtári példány. Bp., 1983, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17297.

Available for bidding
1 200 HUF
3,60
4,21
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
17298.

Available for bidding
1 600 HUF
4,80
5,61
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
Szabó Zoltán: A tardi helyzet. Negyedik kiadás. Bp., 1937, Cserépfalvi. Egészvászony-kötésben. Borító foltos.
17299.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
17300.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Gustav Jahoda: A babona lélektana. H. Erdős Ágnes fordítása. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Kissé kopott borító, kijáró lapok a példány végén. Volt könyvtári példány.
17301.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Csefkó Gyula: Szállóigék, szólásmódok. Tanulmányok, szóláskészletünk köréből. Reprint kiadás. [Bp.,1977.,Magyar Nyelvtudományi Társaság],(Könnyűipari Gépi Adatfeldolgozó Vállalat-ny.), 176+2 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
17302.

Available for bidding
800 HUF
2,40
2,81
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Hegel: A logika tudománya. 2. rész. Ford.: Szemere Samu. Filozófiai Írók Tára. XV. köt. Bp., 1957., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, volt könyvtári példány.
17303.

Available for bidding
800 HUF
2,40
2,81
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Descartes válogatott filozófiai művek. Ford.: Szemere Samu. A bevezető tanulmányt írta: Rozsnyai Ervin. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta: Nádor György. Filozófiai Írók Tára. XX. köt. Bp., 1961., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, volt könyvtári példány. Megjelent 1200 példányban.
17304.

Available for bidding
800 HUF
2,40
2,81
Minimum bid:
800 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.