Books: Religion

Number of items: 79

Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Fordította: Kende István. Bp.,1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17436.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
17437.

Available for bidding
19 000 HUF
57,06
66,67
Minimum bid:
19 000 HUF
Refresh
Dr. Récsey Viktor: Babel és a Biblia uti vázlatkönyvemben. Bp., 1904., papírkötéses
17438.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Karl Rahner-Herbert Vorgrimler: Teológiai kisszótár. Fordította: Endreffy Zoltán. Szerző által aláírva. Bp., 1980, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.  Az egyik szerző, Karl Rahner (1904-1984) teológus, filozófus, jezsuita szerzetes által aláírt, dátumozott példány.
17439.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Dr. Pirigyi István: A magyarországi görög katolikusok története I-II. Nyíregyháza, 1990, Görög Katolikus Hittudományi Főiskola. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
17440.

Available for bidding
4 000 HUF
12,01
14,04
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh
P. Philbert Seeböck: Kleine Illustrierte Heiligen Legende. Waldshut, cca 1880. Genziger. Kiadói vászonkötésben, sérüléssel
17441.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Klug Ignác: Ward Mária az Angolkisasszonyok St. Maria Intézete alapítójának élete 1585-1645. Ford.: Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1925., Vörösmarty. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17442.

Available for bidding
2 400 HUF
7,21
8,42
Minimum bid:
2 400 HUF
Refresh
Horae Beatae Mariae Virginis I-II. kötet. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Iványi Sándor és Dercsényi Dezső tanulmányaival. Bp., 1976, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói papír, és kartonált, aranyozott papírborításban, kiadói papír védőborítóban, kiadói karton-tokban. Jó állapotban.
17443.

Available for bidding
800 HUF
2,40
2,81
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
17444.

Available for bidding
1 600 HUF
4,80
5,61
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
17445.

Available for bidding
800 HUF
2,40
2,81
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
17446.

Available for bidding
1 200 HUF
3,60
4,21
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
17447.

Available for bidding
1 600 HUF
4,80
5,61
Minimum bid:
1 800 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.