1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Wilhelm Busch: Ubenteuer eines Junggefellen, München, n.é., fr. Baffermann kiadása, vászonkötéses, szakadozott, kopott borító, a lapok helyenként firkáltak vagy foltosak