30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
R.R.P. Ignatio Trauner: Seistliche seelen jagd. H.n. 1690, Johann Caspar Bencards. Tulajdonosi bélyegzővel, rézkarcokkal, illusztrációkkal. Első oldalon kézírással. Kartonált papírkötésben, gerince hiányzik, sérült állapotban, lapok foltosak.