90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
R. P. Christoph Fischer: Herren-Auge. Nürnberg, 1719, Johann Friedrich Rüdigern. Német nyelven. Útmutató gazdáknak, parasztoknak. Festetics Julianna (?) kézÃrásával. Rézkarcokkal, illusztrációkkal. Kartonált papÃrkötésben, borÃtó erÅ‘sen sérült, gerince hiányzik, lapok foltosak.