Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 98

James Gleick: Káosz. Egy új tudomány születése. Második kiadás. Bp., 2000, Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés.
17194.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Lakatos Péter-Takács István: A csontanyagcsere betegségei. Bp., 2012, Semmelweis. Kiadói kartonált papírkötésben.
17195.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Bp., 1983, Akadémia. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
17196.

Available for bidding
1 400 HUF
4,20
4,91
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
A búvár könyvei XXVII. Niels Bohr, Albert Einstein et alii: Egy világ vagy egy se. Fordította: M. Zemplén Jolán. Bp., Franklin-Társulat. Félvászon-kötésben. Jó állapotban.
17197.

Available for bidding
1 200 HUF
3,60
4,21
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
17198.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Dr. Kármán Samu: Csecsemőtáplálás és táplálkozási zavarok. Bp., n.é., Novák Rudolf és Tsa. Tudományos Könyvkiadóvállalat, vászonkötéses, kopott borító
17199.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Dr. Adolph Lion: Compendium der Sanitäts-Polizei und gerichtlichen Medicin. Ein Repetitorium für die Physikats-Prüfung, für Physiker, Juristen, und Apotheker. Bearbeitet von - -. Berlin, 1867., Julius Springer, XVI+328 p. Német nyelven. Szövegközti fametszetekkel. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, névbélyegzővel, intézményi bélyegzővel.
17200.

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,54
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
Maximilian Joseph von Chelius (1794-1876): Handbuch der Chirurgie. Zum Gebrauch bei seinen Vorlesungen. Zweiter Band. Erste Abtheilung. Wien, 1832., Lechner, 300 p. Harmadik kiadás. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel, foltos lapokkal.
17201.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Günter Wermusch: A gyémánt története. Bp., 1987, Kossuth. Kiadói papírkötés.
17202.

Available for bidding
800 HUF
2,40
2,81
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
dr. Kelen Béla: A röntgenológia alapvonalai. Orvostanhallgatók, gyakorló orvosok és röntgenszakorvosok részére. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Bp., 1938, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
17203.

Available for bidding
1 200 HUF
3,60
4,21
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
17204.

Available for bidding
3 600 HUF
12,63
Minimum bid:
3 600 HUF
Refresh
17205.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.