Books: Military

Number of items: 42

16601.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
21,02
24,56
Minimum bid:
7 000 HUF
Refresh
Vass Balázs: Repülőgép és helikopter típusok Bp., 1968. Műszaki. Sérült, kiadói papírkötésben
16602.

Available for bidding
2 400 HUF
7,21
8,42
Minimum bid:
2 400 HUF
Refresh
Horváth Árpád: Csodafegyverek. Bp., 1972, Zrínyi Katonai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Átkötött vászon-kötés. Helyenként foltos oldalak, az utolsó oldalon tollal írt szöveg. Volt könyvtári példány.
16603.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
16604.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,53
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
16605.

Available for bidding
100 HUF
0,30
0,35
Minimum bid:
100 HUF
Refresh
16606.

Available for bidding
2 600 HUF
7,81
9,12
Minimum bid:
2 600 HUF
Refresh
16607.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,53
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
A hadművészet története. Hadtörténeti Intézet és Múzeum, Zrínyi Katonai Akadémia. Bp., 1969, Magyar Néphadsereg kiképzési főcsoportfőnökség kiadása. Vászonkötés.
16608.

Available for bidding
100 HUF
0,30
0,35
Minimum bid:
200 HUF
Refresh
Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető
16609.

Available for bidding
100 HUF
0,30
0,35
Minimum bid:
200 HUF
Refresh
16610.

Available for bidding
100 HUF
0,30
0,35
Minimum bid:
200 HUF
Refresh
16611.

Available for bidding
2 600 HUF
7,81
9,12
Minimum bid:
2 600 HUF
Refresh
16612.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.