Books: Hunting

Number of items: 29

Cserszilvásy Ákos: A vadászat mestere. Önképző gyakorlati útmutatás a vadászat kedvelői számára. Bp., 1896, Franklin. Reprint! (Bp., 1978). Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17177.

2 000 HUF
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Egy magyar vadász hitvallása. Harmadik kiadás. Bp., 1978, Szépirodalmi könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés védőborítóval.
17178.

1 200 HUF
Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek. Bratislava (Pozsony), 1980, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17179.

1 800 HUF
Szász Imre: Ez elment vadászni... Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben.
17180.

1 200 HUF
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Fekete-fehér rajzokkal és fotókkal illusztrálva. Volt könyvtári példány. Bp, Ifjúsági Könyvkiadó. Átkötött félvászon-kötésnem. Borító kopott.
17181.

800 HUF
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1985, Kentaur. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.
17182.

800 HUF
Szarka László: Keszeghorgászat modern módszerekkel. Horgászhalaink III. Bp.,1996, Fish. Kiadói papírkötés.
17183.

1 000 HUF
Pénzes Bethen-Tölg István: A halak ösztönei és szokásai. Bp., 1980, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.
17184.

800 HUF
17185.

1 000 HUF
17186.

2 800 HUF
7,57
8,24
2 vadászkönyv: Vadászati alapismeretek. Szerk.: Dr. Borzsák Benő. Bp.,1988, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. + Vadászévkönyv 2000.
17187.

800 HUF
Etetőanyagok, etetési technikák. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink XI. Bp.,2000, Fish. Kiadói papírkötés.
17188.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF