Books: Hunting

Number of items: 29

Molnár Gábor könyvek: Az óriáskígyók földjén. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.  Kalandok a Brazíliai őserőben. Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.  A csendes halál démona. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.  Pálmakunyhó az őserdőben. Bp., 1966, Gondolat. Félvászon-kötés papírborítóval.
17165.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Széchenyi Zsigmond könyvek: Náhar; Indiai útinapló. Ünnepnapok; Egy magyar vadász hitvallása - II. rész. Csui...!; Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. Ahogy elkezdődött; Egy magyar vadász hitvallása - I. rész. Félvászon, egészvászon és kartonált papírkötésekben.
17166.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
17167.

Available for bidding
16 000 HUF
48,05
56,14
Minimum bid:
16 000 HUF
Refresh
5 db Széchenyi Zsigmond könyv: 2x Csui!... - Afrikai vadásznapló 1928. október-1929. április. (1961-es és 1973-as kiadások). Szarvasok nyomában. Afrikai tábortüzek. Denaturált Afrika. Egészvászon- és félvászon-kötésekben.
17168.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
17169.

Available for bidding
800 HUF
2,40
2,81
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
17170.

Available for bidding
3 800 HUF
11,41
13,33
Minimum bid:
3 800 HUF
Refresh
17171.

Available for bidding
1 400 HUF
4,20
4,91
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
17172.

Available for bidding
1 200 HUF
3,60
4,21
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
17173.

Available for bidding
4 000 HUF
12,01
14,04
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh
17174.

Available for bidding
4 000 HUF
12,01
14,04
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh
Christer Holmgren: Praktiskt Jaktskytte. Stockholm, 1991., Raben& Sjögren. Svéd nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
17175.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Vas Károly: Erdőgazdasági ismeretek. Kézirat. Bp., 1979, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
17176.

Available for bidding
1 200 HUF
3,60
4,21
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.