Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 50

Bácskai Vera-Nagy Lajos: Piackörzetek, piacközpontok és városok Magyarországon 1828-ban. Volt levéltári példány. Bp., 1984, Akadémia.
17115.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
7,21
8,42
Minimum bid:
2 400 HUF
Refresh
Vécseyné Ticsénszky Marianna: Virág a házban és a ház körül. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötésben.
17116.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
Dr. Zimmermann Ágoston: A házinyúl. Természetrajza, tenyésztése és hasznosítása. Bp., 1927., Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott félvászon-kötés, a címlap kijár.
17117.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
dr. Tegze Miklósné: Sütőipari általános műveletek. Bp., 1975, Mezőgazdasági Kiadó.Kiadói papírkötésben.
17118.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Venesz József - Turós Emil: Egységes vendéglátó receptkönyv és konyhatechnológia. Bp., 1961, 	Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Néhány lap javítva, kijár, oldalszéleik sérültek.
17119.

Available for bidding
2 400 HUF
7,21
8,42
Minimum bid:
2 600 HUF
Refresh
Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás, a szép otthon, a jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet, 303+17 p. Későbbi egészvászon-kötésben
17120.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,53
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
Lukács-Novák-Nagy: Mesterszakácsok receptkönyve. Bp., 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17121.

Available for bidding
1 200 HUF
3,60
4,21
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
17122.

Available for bidding
1 400 HUF
4,20
4,91
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
17123.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
A must & bor kezelése. Reprint. Kisbér, 2000, Magánkiadás. Kartonált papírkötésben.
17124.

Available for bidding
1 600 HUF
4,80
5,61
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
17125.

Available for bidding
1 200 HUF
3,60
4,21
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
Dr. Veress László- Dr. Kakuk Tibor: Báránynevelés és -hízlalás. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés papír védőborítóban. A papír védőborító több helyen elszakadt, az oldalak jó állapotúak. Volt könyvtári példány.
17126.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.