Scout

Number of items: 10

1935-1936 Bp., Deák-téri Luther Szövetség cserkészcspatai és öregcserkészcsapatának műsoros táncestjeinek meghívói, az egyiken cserkész bélyegzéssel.
13190.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
3,00
3,51
  Add to cart
  Remove
Velemjáró cserkésznaptár, 1948, sok ábrával és magyarázattal, sérült papírkötésben + cserkész egenruhában és fényképezőgéppel, vintage fotó, 6x4,5 cm
13191.

1 400 HUF
4,20
4,91
Hammer price:
1 400 HUF
1947 Bp, Kőrösi Csoma Sándor cserkészcsapat ideiglenes igazolványa
13192.

Available
800 HUF
2,40
2,81
  Add to cart
  Remove
13193.

Available
3 000 HUF
9,01
10,53
  Add to cart
  Remove
13194.

Available
2 000 HUF
6,01
7,02
  Add to cart
  Remove
13195.

Available
2 000 HUF
6,01
7,02
  Add to cart
  Remove
1935-1939 Magyar Cserkész 4 db száma. Szerk.: Dr. Sztrilich Pál. Papírkötés. Kopottas állapotban, egyiken nagyobb szakadás
13196.

1 000 HUF
3,00
3,51
Hammer price:
1 000 HUF
13197.

Available
3 000 HUF
9,01
10,53
  Add to cart
  Remove
13198.

Available
2 000 HUF
6,01
7,02
  Add to cart
  Remove
Tábori Pál: A mafekingi fiúk. Székely-Kovács Olga rajzaival illusztrálva. Bp., Pantheon. Félvászon kötésben.
13199.

Available
2 000 HUF
6,01
7,02
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.