Posters

Number of items: 66

cca 1936 Magyar testvérek! - a Nemzeti Szocialista Párt plakátja, restaurált, 48×64 cm
13785.

cca 1936 "Magyar testvérek!" - a Nemzeti Szocialista Párt plakátja, restaurált, 48×64 cm

36 000 HUF
97,30
105,88
cca 1935 Hilf mit im Deutschen Frauenwerk, Hesse Köln, NS-Frauenschaft náci propaganda plakát, szakadással, 120×83 cm / Poster Hilf mit im Deutschen Frauenwerk, signed Hesse Köln, NS-Frauenschaft nazi propaganda, with tear, 120×83 cm
13786.

cca 1935 "Hilf mit im Deutschen Frauenwerk", Hesse Köln, NS-Frauenschaft náci propaganda plakát, szakadással, 120×83 cm / Poster "Hilf mit im Deutschen Frauenwerk", signed Hesse Köln, NS-Frauenschaft nazi propaganda, with tear, 120×83 cm

50 000 HUF
135,14
147,06
1983 Mayer Gyula (1942-2002): Várszínház - Szemfényvesztők c. előadásának színházi plakátja, rendezte: Garas Dezső, írta: Sárospataky István, főszereplők: Kálmán György, Lukács Margit, Kohut Magda, Kállai Ferenc, Bp., Progresprint, kissé foltos, feltekerve, 84x59 cm
13787.

1 000 HUF
1997 Tudom mit tettél tavaly nyáron, filmplakát, a szélein gyűrődésekkel, szakadásokkal, 97x67 cm.
13788.

800 HUF
1997 Légörvény, filmplakát, 96x66cm
13789.

800 HUF
1997 Egértanya, filmplakát, a sarkain apró lyukakkal, 95x67 cm
13790.

800 HUF
2008 Ducki Krzysztof (1957-): Re:Friss 2004-2007, Kogart kiállítási plakát, gyűrődéssel, felcsavarva, 98x68 cm.
13791.

2 000 HUF
1983-1984 2 db MÁV naptár-plakát. 1983 Előzzük meg a baleseteket, vasúti baleset-megelőzési plakát és naptár, Bp., MÁV-Vasutasok Szakszervezete,(Népszava-Offset-ny.), kisebb gyűrődésekkel és felületi sérülésekkel, felcsavarva, 40x58 cm. 1983, Mahir, Somogy m. nyomda, felcsavarva, 58x41 cm
13792.

1983-1984 2 db MÁV naptár-plakát. 1983 "Előzzük meg a baleseteket", vasúti baleset-megelőzési plakát és naptár, Bp., MÁV-Vasutasok Szakszervezete,(Népszava-Offset-ny.), kisebb gyűrődésekkel és felületi sérülésekkel, felcsavarva, 40x58 cm. 1983, Mahir, Somogy m. nyomda, felcsavarva, 58x41 cm

800 HUF
1997 A jövő hírnöke, filmplakát, egy helyen lyukas, 96x64 cm.
13793.

800 HUF
1998 Palmetto, filmplakát, az egyik szélén kis hiánnyal, a sarkain és a szélein ragasztásnyomokkal,96x66cm
13794.

800 HUF
1998 Tűzhányó, amerikai filmplakát, feltekerve, kis gyűrődésekkel, a sarkain lyukakkal,97x67 cm
13795.

800 HUF
1997 Lesz ez még így se, filmplakát, szakadt, 96x64 cm.
13796.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF