Kongresszusi énekrend A XXXIV. nemzetközi eucharisztikus kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., 1938, Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága.
1935 A Filharmóniai Társaság novemberi hangversenyeinek műsora (Dohnányi, Cortot.)
1938 A Filharmóniai Társaság novemberi hangversenyeinek műsora (Furtwängler, Désormiere.)
Kodály Zoltán: A magyar népzene. Bp., 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Foltos borító. A kötet utolsó oldalán látható a Királyi Magyar Egyetemi Nyomda bélyegzője.
Továbbá: Hamvadó cigarettavég: Karády Katalin legkedvesebb dalai.
Vegyes könyvtétel, össz. 4 kötet:
Sebők János: Magyarock 1-2. Bp.,1984, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, gerinc sérült és ragasztott. +
Szántó Péter és az LGT: És ilyen a boksz? Az LGT sztori. h.n,é.n., Presser Gábor, Karácsony János, Solti János, Somló Tamás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel címlapon névbejegyzéssel. + Czippán György: Ki kicsoda a magyar rockzenében. Bp., 1982, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban