Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 243

Fritz Mihály (1947-) 1991. II. János Pál látogatása Magyarországon 7db-os Br emlékérem szett eredeti dísztokban, tájékoztatóval T:1,1-
30709.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál látogatása Magyarországon" 7db-os Br emlékérem szett eredeti dísztokban, tájékoztatóval T:1,1-

10 000 HUF
27,03
29,41
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék Ag emlékérem, műanyag tokban (27,43g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis patina
30710.

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem, műanyag tokban (27,43g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis patina

5 500 HUF
14,86
16,18
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Koronázási jelvények Ag emlékérem plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30711.

5 000 HUF
Gömbös László (1926-) 1982. Nemzetközi Gyógyszerészeti Szimpózium Kőszeg 1982 Br emlékérem (76mm) T:2 Hungary 1982. International Symposium on Hospital Pharmacy Kőszeg 1982 Br commemorative medal. Sign.: László Gömbös (76mm) C:XF Cs. M. 1129.
30712.

Gömbös László (1926-) 1982. "Nemzetközi Gyógyszerészeti Szimpózium Kőszeg 1982" Br emlékérem (76mm) T:2 Hungary 1982. "International Symposium on Hospital Pharmacy Kőszeg 1982" Br commemorative medal. Sign.: László Gömbös (76mm) C:XF Cs. M. 1129.

2 400 HUF
Hetés György (1921-1998) DN Teréz Anya Br emlékérem (118-119mm) T:1- kis patina
30713.

Hetés György (1921-1998) DN "Teréz Anya" Br emlékérem (118-119mm) T:1- kis patina

8 000 HUF
Horváth Sándor (1956- ) 1988. Gróf Széchenyi István 1791-1860 / Nagycenk Széchenyi-kastély Br emlékérem (95mm) T:2
30714.

Horváth Sándor (1956- ) 1988. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / Nagycenk Széchenyi-kastély" Br emlékérem (95mm) T:2

5 000 HUF
Horváth Sándor (1956- ) 1990. Kossuth Lajos 1802-1894 / Én a forradalmat a népek szent jogának tartom öntött Br emlékérem (87mm) T:1
30715.

Horváth Sándor (1956- ) 1990. "Kossuth Lajos 1802-1894 / Én a forradalmat a népek szent jogának tartom" öntött Br emlékérem (87mm) T:1

3 000 HUF
10
Horváth Sándor (1956- ) 1991. Sütő András / Pusztakamarás öntött Br emlékérem (90mm) T:1-
30716.

Horváth Sándor (1956- ) 1991. "Sütő András / Pusztakamarás" öntött Br emlékérem (90mm) T:1-

3 600 HUF
9,73
10,59
Horváth Sándor (1939-) 2008. Giacomo Puccini (1858-1924) születése 150. évfordulójára Br plakett (98mm) T:1-
30717.

Horváth Sándor (1939-) 2008. "Giacomo Puccini (1858-1924) születése 150. évfordulójára" Br plakett (98mm) T:1-

5 000 HUF
Horváth Sándor (1939-) 2008. 1902-1983 Illyés Gyula / ...mert ahol zsarnokság van, minden hiában, a dal is, az ilyen hű, akármilyen mű, mert ott áll eleve sírodnál, ő mondja meg, ki voltál, porod is neki szolgál. öntött Br érem (100mm) T:2
30718.

Horváth Sándor (1939-) 2008. "1902-1983 Illyés Gyula / "...mert ahol zsarnokság van, minden hiában, a dal is, az ilyen hű, akármilyen mű, mert ott áll eleve sírodnál, ő mondja meg, ki voltál, porod is neki szolgál." öntött Br érem (100mm) T:2

3 400 HUF
9,19
10,00
Ispánki József (1906-1992) 1936. BVDA RECVPERATA 1686-1936 Buda visszafoglalásának 250. évfordulójára készített kétoldalas Br emlékérem (79mm) T:2 Hungary 1936. BVDA RECVPERATA 1686-1936 two sided Br commemorative medal made for the 250th anniversary of retaking Buda. Sign: József Ispánki (79mm) C:XF
30719.

Ispánki József (1906-1992) 1936. "BVDA RECVPERATA 1686-1936" Buda visszafoglalásának 250. évfordulójára készített kétoldalas Br emlékérem (79mm) T:2 Hungary 1936. "BVDA RECVPERATA 1686-1936" two sided Br commemorative medal made for the 250th anniversary of retaking Buda. Sign: József Ispánki (79mm) C:XF

9 000 HUF
24,32
26,47
Ispánki József (1906-1992) DN Volán 13. sz. Vállalat / Kaposvár, Kossuth tér ábrázolása Br emlékérem (94mm) T:1-
30720.

Ispánki József (1906-1992) DN "Volán 13. sz. Vállalat / Kaposvár, Kossuth tér ábrázolása" Br emlékérem (94mm) T:1-

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF