Books: Tales

Number of items: 38

17387.

2 000 HUF
17388.

2 000 HUF
17389.

800 HUF
A tuói főnök. Új-kaledóniai mesék és mítoszok. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Vargyas Gábor. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1979, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos, volt könyvtári példány.
17390.

800 HUF
A cigány meg a sárkány. Püspökladányi cigány mesék. Ford.: Mészáros György, Vekerdi József. Az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. A könyv borító illusztrációja Lóránt Lilla, az illusztrációk Bartha László munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1974, Európa. 6 egészoldalas illusztrációval. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kopott, szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17391.

800 HUF
Arany teknősbéka. Vietnámi népmesék. Ford., az utószót, a jegyzeteket és a szöveg közti illusztrációkat készítette: Nguyen Huu Thut. Népek meséi. Bp., 1956., Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17392.

2 000 HUF
Ház tetején nyeles edény. Török népek találós kérdései. Vál. és ford.: Mándoki László. Vida Ferenc rajzaival. Bp.,1985,Móra. Kiadói papírkötés.
17393.

1 000 HUF
Höfling, Helmut: A három vidám törpe. 1994, Gulliver. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17394.

800 HUF
Mark Twain: Koldus és királyfi. Elbeszélés az ifjúság számára. Sebők Imre rajzaival. Bp.,é.n.,Forrás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17395.

1 400 HUF
17396.

800 HUF
D. Nagy Éva - Kiss István: Mesélő atlasz. Magyarország. Bp., 1991, Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17397.

800 HUF
Lipták Gábor: Sárkányfészek. Regék, mondák, történetek Észak-Magyarországból. Bp., 1974., Móra. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
17398.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF