Books: Military

Number of items: 24

Magyar műszaki parancsnokságok, csapatok és alakulatok a világháborúban. Szerk.: Jacobi Ágost. Bp., 1938., Közlekedési Nyomda Kft., 8+759 p. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerinc levált,(de meg van), és a könyvtest egyben van, de belül jó állapotban.
16584.

2 000 HUF
9
16585.

2 000 HUF
Bede Anna: Hadihajón Kínában. Egy magyar tengerész naplójából. (1910-1914.) Z-füzetek/45. Bp.,é.n., Szerzői kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Számozott (500/259.) példány.
16586.

2 000 HUF
16587.

2 800 HUF
7,57
8,24
Réfi Attila: A császári-királyi ulánusezredek törzstisztjei a francia háborúk idején (1792-1815). Pápa, 2016, Jókai Már Városi Könyvtár. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16588.

2 000 HUF
Marshall, George: Így győztünk... Bp., 1945, Franklin. Kiadói egészvászon-kötés. A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 119. sz. kiadványa.
16589.

2 000 HUF
Tóth Gyula, Nagy László, Rohonyi Gábor: Szemelvények a magyar hadtörténelem tanulmányozásához I.-II. Bp., 1955, Hadtörténelmi Intézet. Kiadói félvászonkötés, I. kötet borítójának tetején áthúzott 4 számjegy.
16590.

2 400 HUF
16591.

1 400 HUF
16592.

800 HUF
Nick Beale-Ferdinando DAmico-Gabriele Valentini: Az olaszországi légi háború. A tengelyhatalmi légierők története Róma felszabadításától a fegyverletételig. Ford.: Veréb András. 20. századi hadtörténet. Debrecen,2001,Hajja és Fiai. Kiadói karonált papírkötés.
16593.

Nick Beale-Ferdinando D'Amico-Gabriele Valentini: Az olaszországi légi háború. A tengelyhatalmi légierők története Róma felszabadításától a fegyverletételig. Ford.: Veréb András. 20. századi hadtörténet. Debrecen,2001,Hajja és Fiai. Kiadói karonált papírkötés.

1 000 HUF
A mai háború 3 kötete: Wolff Schenke: A sárgák háborúja. Ford.: Székely Tibor.; Rudolf van Wehrt: Egy nép menekül. Ford.: Baráth Ferenc.; Paolo Zappa: Kémek háborúja. Ford.: Balogh Barna.;   A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, az egyik gerince és kötése javított, újrakötött, a másik gerince javított, kissé kopott borítókkal.
16594.

1 600 HUF
16595.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF