Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 158

~1824-1848. LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS kétoldalas Sn szavazóbárca (11,66g/36mm) T:2,2- / Hungary ~1824-1848. LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS double-sided Sn voting label (11,66g/36mm) C:XF,VF
30610.

~1824-1848. "LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS" kétoldalas Sn szavazóbárca (11,66g/36mm) T:2,2- / Hungary ~1824-1848. "LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS" double-sided Sn voting label (11,66g/36mm) C:XF,VF

50 000 HUF
135,14
147,06
1940. Bessenyei György Br lemezplakett, pluszban ráerősített, gravírozott Br hátlappal DR VAJTÓ LÁSZLÓ EGYET. TANÁR ÚRNAK A BESSENYEU KULTUSZ ÉRDEMES MUNKÁSÁNAK HÁLÁS TISZTELETTEL A SZABOLCSVÁRMEGYEI BESSENYEI KÖR. NYÍREGYHÁZA 1940. II. 19. (138x85mm) T:2 több ü., hátlapi illesztés részben elvált
30611.

1940. "Bessenyei György" Br lemezplakett, pluszban ráerősített, gravírozott Br hátlappal "DR VAJTÓ LÁSZLÓ EGYET. TANÁR ÚRNAK A BESSENYEU KULTUSZ ÉRDEMES MUNKÁSÁNAK HÁLÁS TISZTELETTEL A SZABOLCSVÁRMEGYEI BESSENYEI KÖR. NYÍREGYHÁZA 1940. II. 19." (138x85mm) T:2 több ü., hátlapi illesztés részben elvált

8 000 HUF
1942. Nationál Kassza tiszteletdíja 1942. ezüstözött Br plakett (58x81mm) szürkés márványtalapzaton (73x112x16mm) T:2,2- korrózió
30612.

1942. "Nationál Kassza tiszteletdíja 1942." ezüstözött Br plakett (58x81mm) szürkés márványtalapzaton (73x112x16mm) T:2,2- korrózió

4 000 HUF
1948. O.M.R.E. - Centenáriumi Motoros Repülő Modellverseny kidolgozási I. díja fém lemezplakett márványtalpon, eredeti, kissé sérült Schubauer és Miticzky tokban (br. 326g/plakett 39x70mm, márvány 89x119x10mm) T:2 / Hungary 1948. O.M.R.E. - Centenáriumi Motoros Repülő Modellverseny kidolgozási I. díja Centenary Aeroplan Model Competition, metal award plaque on marble, in original, slightly damaged Schubauer és Miticzky case (br. 326g/plaque 39x70mm, marble 89x119x10mm) C:XF
30613.

1948. "O.M.R.E. - Centenáriumi Motoros Repülő Modellverseny kidolgozási I. díja" fém lemezplakett márványtalpon, eredeti, kissé sérült "Schubauer és Miticzky" tokban (br. 326g/plakett 39x70mm, márvány 89x119x10mm) T:2 / Hungary 1948. "O.M.R.E. - Centenáriumi Motoros Repülő Modellverseny kidolgozási I. díja" Centenary Aeroplan Model Competition, metal award plaque on marble, in original, slightly damaged "Schubauer és Miticzky" case (br. 326g/plaque 39x70mm, marble 89x119x10mm) C:XF

16 000 HUF
43,24
47,06
1948. Petőfi Sándor / A néppel tüzön-vizet át 1848-1948 jelzett Ag emlékérem (24,72g/0.925/35mm) T:1- (PP)
30615.

1948. "Petőfi Sándor / A néppel tüzön-vizet át 1848-1948" jelzett Ag emlékérem (24,72g/0.925/35mm) T:1- (PP)

5 000 HUF
~1970-1980. Lenti Város Díszpolgára egyoldalas Br emlékérem (~86mm) T:1-
30616.

~1970-1980. "Lenti Város Díszpolgára" egyoldalas Br emlékérem (~86mm) T:1-

3 000 HUF
1972. Lábatlani Vékonypapírgyár építőjének Br plakett. Szign.: RP (108mm) T:2
30617.

1972. "Lábatlani Vékonypapírgyár építőjének" Br plakett. Szign.: RP (108mm) T:2

1 200 HUF
1976-1985. 4db Budapest / Hobby Kiállítás emlékérem, 2db plombált tokban (egyik tok sérült), 1db sérült műanyag tokban, 1db díszdobozban (40mm) T:2
30618.

1976-1985. 4db "Budapest / Hobby Kiállítás" emlékérem, 2db plombált tokban (egyik tok sérült), 1db sérült műanyag tokban, 1db díszdobozban (40mm) T:2

1 600 HUF
1979-1980. Az Állami Pénzverő által kiadott Ag (0.835) bélyegérem gyűjtemény a szovjet-magyar közös űrrepülés, a nemzetközi gyermekév, és az első magyar aranypénz témakörében, fa dísztokban T:1- (eredetileg PP) patina
30619.

11 000 HUF
29,73
32,35
1979-1980. Az Állami Pénzverő által kiadott teljes ezüst (0.835) bélyegérem gyűjtemény a szovjet-magyar közös űrrepülés, a nemzetközi gyermekév, az első magyar aranypénz, és a moszkvai Olimpia témakörében, fa dísztokban (8xklf) és egy kitűző, mely hibás T:1- (eredetileg PP) patina
30620.

12 000 HUF
32,43
35,29
1980. BUDAPESTA MEDICINA ESPERANTO FAKGRUPO - LZAMENHOF / POR FIDELA KAJ SUKCESA LABORO - FONDITA EN 1980 kétoldalas, öntött Br emlékérem (65mm) T:1- kis ph.
30621.

1980. "BUDAPESTA MEDICINA ESPERANTO FAKGRUPO - LZAMENHOF / POR FIDELA KAJ SUKCESA LABORO - FONDITA EN 1980" kétoldalas, öntött Br emlékérem (65mm) T:1- kis ph.

3 800 HUF
10,27
11,18
1983. Rádiós Országos Bajnokság 1983. aug. 12-19. - Veszprém jelzett Hollóházi poreclán plakett (87mm) T:1
30622.

1983. "Rádiós Országos Bajnokság 1983. aug. 12-19. - Veszprém" jelzett Hollóházi poreclán plakett (87mm) T:1

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF