Art-ceramics Number of items: 36
2178143
11059
373
Art-ceramics
Other collectibles
2 db csehszlovák figurális mázas kerámia kaspó vagy váza, jelzett JM és formaszámmal, apró sérülésekkel. Kislány figura: m: 19 cm, fiú figura m: 21 és h: 19 cm
2 400 HUF
2131403
11060
373
Art-ceramics
Other collectibles
3 db népi mintás, egyfüles mázas kerámia tálka, kis kopásnyomokkal, d: 12,5 cm 2182788
11061
373
Art-ceramics
Other collectibles
6 db kézzel festett kerámia, fajansz edény. Gránit, Bélapátfalva, stb.
4 000 HUF
2180187
11062
373
Art-ceramics
Other collectibles
Festett, mázas amfóra váza, lepattanásokkal, csorbákkal m: 32,5 cm
1 200 HUF
2178267
11063
373
Art-ceramics
Other collectibles
Sárkányos címerpajzs, festett, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal 10,5x11 cm+ Angyalkás festett, mázas figura, apró kopásokkal 5,5 cm 2162695
11065
373
Art-ceramics
Other collectibles
Mázas kerámia csupor, 4 db, kopásnyomokkal, csorbákkal m: 11,5 cm-től 16 cm-ig
5 000 HUF
2182779
11066
373
Art-ceramics
Other collectibles
Fekete mázas kerámia macska kiöntő, kopásokkal, lepattanásokkal 15,5x17 cm
1 000 HUF
2182895
11067
373
Art-ceramics
Other collectibles
Japán váza, kézzel festett, alján kopott jelzéssel, lepattanásokkal, restaurálás nyomaival, m: 25 cm
1 600 HUF
2131402
11068
373
Art-ceramics
Other collectibles
3 db népi mintás, egyfüles mázas kerámia tálka, kis kopásnyomokkal, d: 12,5 cm 2183426
11069
373
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzés nélkül: Művészetek. Mázas kerámia dísztál. Kézzel festett. Kopásokkal 27x25 cm
2 000 HUF
2178648
11071
373
Art-ceramics
Other collectibles
Össz. 4 db görög kerámia: 2 db amfora váza, egyik kézzel festett, apró hibával a peremén, m: 23 cm, másik máz nélkül, m: 16 cm. 2 db pohár, m. 9,5 cm és 7,5 cm, utóbbi minimális lepattanással a peremén. Mindegyik alján jelzett
4 000 HUF
2178400
11072
373
Art-ceramics
Other collectibles
7 db hagymamintás kerámia fűszertartó, jelzés nélkül, némelyiken apró lepattanásokkal, m: 11 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035