Art-ceramics Number of items: 36
2180249
11047
373
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészeti Vállalatos Illés csíkos kerámia váza, jelzett,oldalán karcolással m: 23 cm
3 000 HUF
2179979
11048
373
Art-ceramics
Other collectibles
Nagy méretű retró mázas kerámia váza, olvashatatlan jelzéssel (Szilágyi?), apró kopásokkal, száján sérüléssel, m: 52 cm
5 000 HUF
2181878
11049
373
15000
Art-ceramics
Other collectibles
6 személyes Gránit halas étkészlet, közte 1 db nagy tálaló, 1 db fedeles tálaló, 1 db fűszertartó, 6 db mélytányér, 6 db nagy tányér, 6 db kistányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, lepattanásokkal, foltokkal
15 000 HUF
2166979
11050
373
Art-ceramics
Other collectibles
Fali plasztikus iparművész retró mázas kerámia, Balogh jelzéssel, apró kopásnyomokkal, 19,5x9,5 cm
1 600 HUF
2182776
11051
373
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművész mázas kerámia palackdugó, jelzés nélkül, hibátlan, h: 9,5 cm
1 200 HUF
2017554
11052
373
Art-ceramics
Other collectibles
2 000 HUF
2167114
11053
373
Art-ceramics
Other collectibles
Retró váza, mázas festett kerámia, apró kopásnyomokkal, alig kivehető jelzéssel az alján, m: 12,5 cm
1 000 HUF
2162684
11054
373
Art-ceramics
Other collectibles
XIX. sz. vége: Szilke. Mázas cserép, Kézzel festett, kopásokkal, csorbákkal m: 21 cm, d:14,5 cm
3 000 HUF
2177441
11055
373
Art-ceramics
Other collectibles
Domborműves kerámia falitál, kézzel festett, jelzés nélkül, d: 33 cm
1 000 HUF
2180241
11056
373
Art-ceramics
Other collectibles
"Szeretlek Pálinka" feliratú, félmázas kerámia kulacs, parafa dugóval, jó állapotban m: 14 cm
1 000 HUF
1974480
11057
373
Art-ceramics
Other collectibles
Dekoratív vietnami kaspó, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d: 21 cm 2177956
11058
373
Art-ceramics
Other collectibles
2 db mázas, festett kerámia bögre, Sárospatak jelzéssel, apró kopásokkal, m: 8,5 cm + Dunaújvárosi építők sportegyesülete porcelán bögre, Hollóháza jelzéssel, matricás, apró kopásokkal m: 11 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035