Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 110

Ausztria 1997. Mentsük meg a Szent István Székesegyházat / 850 éve szentelték fel a Székesegyházat jelzett Ag emlékérem, gyári lezárt karton díszlapon. Szign.: H. Wähner (~30g/0.925/40,5mm) T:1 patina Austria 1997. Rettet den Stephansdom / 850 Jahre Domweihe hallmarked Ag commemorative medallion in factory sealed cardboard display sheet. Sign.: H. Wähner (~30g/0.925/40,5mm) C:UNC patina
31529.

Ausztria 1997. "Mentsük meg a Szent István Székesegyházat / 850 éve szentelték fel a Székesegyházat" jelzett Ag emlékérem, gyári lezárt karton díszlapon. Szign.: H. Wähner (~30g/0.925/40,5mm) T:1 patina Austria 1997. "Rettet den Stephansdom / 850 Jahre Domweihe" hallmarked Ag commemorative medallion in factory sealed cardboard display sheet. Sign.: H. Wähner (~30g/0.925/40,5mm) C:UNC patina

7 500 HUF
20,27
22,06
31530.

2 000 HUF
31531.

11 000 HUF
29,73
32,35
Belgium ~1906. II. Lipót aranyozott Br medál szalag nélkül (50x77mm) T:2 aranyozás kopott Belgium ~1906. Leopold II gold plated Br medal without ribbon (50x77mm) C:XF gold plating worn
31532.

3 000 HUF
31533.

2 000 HUF
Csehszlovákia 1928. 10 éves a köztársaság - Szt. Prokop az ördöggel szánt jelzett Ag 5 Dukát emlékérem (20,08g/0.987/29mm) szign.: Otakar Spaniel (1881-1955) T:2 Czechoslovakia 1928. 10th Anniversary of the Republic - St. Procop ploughs with devil marked Ag 5 Ducats commemorative medal (20,08g/0.987/29mm) sign.: Otakar Spaniel (1881-1955) C:XF Krause X#M1
31534.

Csehszlovákia 1928. "10 éves a köztársaság - Szt. Prokop az ördöggel szánt" jelzett Ag 5 Dukát emlékérem (20,08g/0.987/29mm) szign.: Otakar Spaniel (1881-1955) T:2 Czechoslovakia 1928. "10th Anniversary of the Republic - St. Procop ploughs with devil" marked Ag 5 Ducats commemorative medal (20,08g/0.987/29mm) sign.: Otakar Spaniel (1881-1955) C:XF Krause X#M1

3 600 HUF
9,73
10,59
38
Danzig DN (1920-1939). Danzig Szabad Város Br emlékérem (55mm) T:2 Danzig ND (1920-1939). Free City of Danzig. Freie Stadt Danzig Br commemorative medallion (55mm) C:XF
31535.

Danzig DN (1920-1939). "Danzig Szabad Város" Br emlékérem (55mm) T:2 Danzig ND (1920-1939). "Free City of Danzig. Freie Stadt Danzig" Br commemorative medallion (55mm) C:XF

2 000 HUF
Dánia DN 25 Spillemaerke fém automata zseton T:2 Dánia ND 25 Spillemaerke metal automat token C:XF
31536.

Dánia DN "25 Spillemaerke" fém automata zseton T:2 Dánia ND "25 Spillemaerke" metal automat token C:XF

1 800 HUF
Franciaország 1822. Pierre Fermat / Született Toulouse-ban 1595-ben, elhunyt 1665-ben Br emlékérem. Szign.: F. Desroeufs (41mm) T:2 France 1822. Pierre Fermat / Borned in Toulouse in 1595, died in 1665 - Pierre Fermat / Né a Toulouse en MDXCV mort en MDCLXV Br medallion. Sign.: F. Desroeufs (41mm) C:XF
31537.

Franciaország 1822. "Pierre Fermat / Született Toulouse-ban 1595-ben, elhunyt 1665-ben" Br emlékérem. Szign.: F. Desroeufs (41mm) T:2 France 1822. "Pierre Fermat / Borned in Toulouse in 1595, died in 1665 - Pierre Fermat / Né a Toulouse en MDXCV mort en MDCLXV" Br medallion. Sign.: F. Desroeufs (41mm) C:XF

4 000 HUF
10
31538.

13 000 HUF
35,14
38,24
Franciaország / Második Császárság 1855. Eugénia császárné és III. Napóleon császár / Ipari Palota Br emlékérem, peremén BRONZE jelzéssel. Szign.: Caqué F. (50mm) T:2- több ph. France / Second Empire 1855. Empress Eugénie and Emperor Napoleon III / Palace of Industry Br commemorative medal with BRONZE hallmark on edge. Sign.: Caqué F. (50mm) C:VF several edge errors
31539.

Franciaország / Második Császárság 1855. "Eugénia császárné és III. Napóleon császár / Ipari Palota" Br emlékérem, peremén "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Caqué F. (50mm) T:2- több ph. France / Second Empire 1855. "Empress Eugénie and Emperor Napoleon III / Palace of Industry" Br commemorative medal with "BRONZE" hallmark on edge. Sign.: Caqué F. (50mm) C:VF several edge errors

3 000 HUF
Franciaország 1856. Ónbányák - Szénbányák - Geológia - 1856 / Bernard Palissy Sn emlékérem, Raoul Destrem & Cie gyártói jelzéssel (50mm) T:2 France 1856. Mines détain - Mines de houille - Géologie - 1856 / Bernard Palissy. Tin mines - Coal mines - Geology - 1856 / Bernard Palissy Sn commemorative medallion, with Raoul Destrem & Cie makers mark (50mm) C:XF
31540.

Franciaország 1856. "Ónbányák - Szénbányák - Geológia - 1856 / Bernard Palissy" Sn emlékérem, "Raoul Destrem & Cie" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 France 1856. "Mines d'étain - Mines de houille - Géologie - 1856 / Bernard Palissy. Tin mines - Coal mines - Geology - 1856 / Bernard Palissy" Sn commemorative medallion, with "Raoul Destrem & Cie" maker's mark (50mm) C:XF

5 000 HUF
17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF