1930. "M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930" kétoldalas Br katonai sport plakett. Szign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) T:1-,2 patina / Hungary 1930. "M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930 (1st Hungarian Royal Infantry Regiment's Student Company / Parade Gymnastics 1930)" double-sided military sports Br commemorative plaque. Sign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) C:AU,XF patina
1944. "Szent László Sport Év 1944 " egyoldalas Br katonai sport emlékplakett, gravírozva "M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Magyar Királyi Kiegészítő Levente Parancsnokság)" (123,53g/62x85mm) T:2,2- patina / Hungary 1944. "Szent László Sport Év 1944 (Saint Ladislaus Sport's Year 1944)" one-sided Br military sport's commemorative plaque, engraved "M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Hungarian Royal Auxilliary Levente Command)" (123,53g/62x85mm) C:XF,VF patina
1948. "XIV. Olympia London 1948" zománcozott olimpiai gomblyuk jelvény, fekete zománccal (23x18mm) + "London 1948" zománcozott olimpiai kitűző, fehér zománccal (25x15mm) T:2
1948. "XIV. Olympiad London 1948" enamelled olympiad buttonhole badge, with black enamel (23x18mm) + "XIV. Olympiad London 1948" enamelled olympiad badge, with white enamel (25x15mm) C:XF