Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 69

1930. M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930 kétoldalas Br katonai sport plakett. Szign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) T:1-,2 patina / Hungary 1930. M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930 (1st Hungarian Royal Infantry Regiments Student Company / Parade Gymnastics 1930) double-sided military sports Br commemorative plaque. Sign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) C:AU,XF patina
30849.

8 000 HUF
~1930-1940. Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - Erő Épség Egyetértés 1872 Br díjérem (30,5mm) T:2 kis patina
30850.

~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - Erő Épség Egyetértés 1872" Br díjérem (30,5mm) T:2 kis patina

1 200 HUF
1931. Shell SC 1931 II. díj Br tenisz díjplakett Huguenin gyártói jelzéssel (36x53mm) T:2
30851.

1931. "Shell SC 1931 II. díj" Br tenisz díjplakett "Huguenin" gyártói jelzéssel (36x53mm) T:2

2 000 HUF
1932. Gy.T.E. 1932 I. Br tenisz díjérem (39,5mm) T:2,2- korróziónyom
30852.

1932. "Gy.T.E. 1932 I." Br tenisz díjérem (39,5mm) T:2,2- korróziónyom

1 200 HUF
1932. Gy.T.E. 1932 III. Br tenisz díjérem Huguenin gyártói jelzéssel (40mm) T:2- korrózió
30853.

1932. "Gy.T.E. 1932 III." Br tenisz díjérem "Huguenin" gyártói jelzéssel (40mm) T:2- korrózió

1 200 HUF
1932. Hungária Magyar Technikusok Egyesülete Céllövőversenye 1932 / SCIENTIA ET FORTITUNDI Br sport díjérem, mellszalagon (37x25,5mm) T:2
30854.

3 000 HUF
1934. M.A.F.C. 1934. Br tenisz emlékérem (59,5mm) T:2 fo.
30855.

1934. "M.A.F.C. 1934." Br tenisz emlékérem (59,5mm) T:2 fo.

1 600 HUF
1938. Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6. lemez díjplakett nagyméretű, emlékoszlopként kialakított fehér márványtalapzaton. (~30kg) T:1- / Hungary 1938. Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6. (Gymnastics Challenge Cup for the return of Komárom 6. November 1938.) commemorative sheet plaque on large-size white marble foundation in memorial coulmn fashion. (~30kg) C:AU
30856.

120 000 HUF
324,32
352,94
1939. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E egyoldalas Br plakett. Szign.: Maklári (36,08g/52x37mm) T:2 kis patina / Hungary 1939. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E one-sided Br plaque. Sign.: Maklári (36,08g/52x37mm) C:XF small patina
30857.

8 000 HUF
1940. Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / III. Csapatbajnokság 1940 ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán LUDVIG BP gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2 erősen kopott ezüstözés
30858.

1940. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / III. Csapatbajnokság 1940" ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2 erősen kopott ezüstözés

1 400 HUF
1944. Szent László Sport Év 1944 egyoldalas Br katonai sport emlékplakett, gravírozva M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Magyar Királyi Kiegészítő Levente Parancsnokság) (123,53g/62x85mm) T:2,2- patina / Hungary 1944. Szent László Sport Év 1944 (Saint Ladislaus Sports Year 1944) one-sided Br military sports commemorative plaque, engraved M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Hungarian Royal Auxilliary Levente Command) (123,53g/62x85mm) C:XF,VF patina
30859.

1944. "Szent László Sport Év 1944 " egyoldalas Br katonai sport emlékplakett, gravírozva "M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Magyar Királyi Kiegészítő Levente Parancsnokság)" (123,53g/62x85mm) T:2,2- patina / Hungary 1944. "Szent László Sport Év 1944 (Saint Ladislaus Sport's Year 1944)" one-sided Br military sport's commemorative plaque, engraved "M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Hungarian Royal Auxilliary Levente Command)" (123,53g/62x85mm) C:XF,VF patina

8 000 HUF
1948. XIV. Olympia London 1948 zománcozott olimpiai gomblyuk jelvény, fekete zománccal (23x18mm) + London 1948 zománcozott olimpiai kitűző, fehér zománccal (25x15mm) T:2 1948. XIV. Olympiad London 1948 enamelled olympiad buttonhole badge, with black enamel (23x18mm) + XIV. Olympiad London 1948 enamelled olympiad badge, with white enamel (25x15mm) C:XF
30860.

1948. "XIV. Olympia London 1948" zománcozott olimpiai gomblyuk jelvény, fekete zománccal (23x18mm) + "London 1948" zománcozott olimpiai kitűző, fehér zománccal (25x15mm) T:2 1948. "XIV. Olympiad London 1948" enamelled olympiad buttonhole badge, with black enamel (23x18mm) + "XIV. Olympiad London 1948" enamelled olympiad badge, with white enamel (25x15mm) C:XF

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF