Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 69

Antal Károly (1909-) DN Budapest Sport Egyesület Br díjérem (59mm) T:2 kis ph.
30825.

Antal Károly (1909-) DN "Budapest Sport Egyesület" Br díjérem (59mm) T:2 kis ph.

4 200 HUF
12,39
13,86
Arató Gyula (1889-1969) 1934. Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége egyoldalas Br plakett valamint összefogott Br lemezkoszorú, mindkettő gravírozva FÉRFI EGYES BAJNOK / A F.M.S.E. TENISZBAJNOKSÁGÁRA 1934 TÁRCZAKÖZI BAJNOKSÁG, restaurált márványlapon, eredeti tokban (212x158mm) T:2 márvány restaurált
30826.

12 000 HUF
35,40
39,60
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. MAGYAR SPORT ÉREM / A JÖVŐ NEMZEDÉKE A NEMZET JÖVŐJE Br díjérem (61mm) T:1-
30827.

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "MAGYAR SPORT ÉREM / A JÖVŐ NEMZEDÉKE A NEMZET JÖVŐJE" Br díjérem (61mm) T:1-

3 000 HUF
8,85
9,90
Arató Gyula (1898-1969) 1943. Mátyás Király Sportév 1943 Br plakett (80x40mm) T:2
30828.

Arató Gyula (1898-1969) 1943. "Mátyás Király Sportév 1943" Br plakett (80x40mm) T:2

4 000 HUF
11,80
13,20
Arató Gyula (1889-1969) 1948. Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 1942 egyoldalas Br sport díjérem, hátlapon gravírozva Szamosi E. V. 1948. I. (50mm) T:1-,2 hátlapon patina
30829.

1 000 HUF
2,95
3,30
30830.

8 000 HUF
23,60
26,40
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Labdarúgó fémjelzetlen Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (11,31g/30mm) T:2 patina
30831.

1 400 HUF
4,13
4,62
Berán Lajos (1882-1943) 1929. Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / XII. Orsz. R.tiszti Tennisz V. 1936 Férfi E.V. I. jelzett Ag díjérem (43,39g/36,5mm) T:2 patina
30832.

7 000 HUF
20,65
23,10
30833.

2 000 HUF
5,90
6,60
30834.

2 000 HUF
5,90
6,60
Berán Lajos (1882-1943) 1928-1941. Magyar Evezős Szövetség 2db klf sportérem, az Al verzió hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés (50mm) T:2
30835.

3 000 HUF
8,85
9,90
Berán Lajos (1882-1943) DN Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes Ag sport emlékérem, hátoldalon gravírozva XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1937 FÉRFI PÁROS valamint BERÁN N BPEST gyártói jelzés és BN beütős jelzés (49,82g/51mm) T:1-,2 patina
30836.

Berán Lajos (1882-1943) DN "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Ag sport emlékérem, hátoldalon gravírozva "XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1937 FÉRFI PÁROS" valamint "BERÁN N BPEST" gyártói jelzés és "BN" beütős jelzés (49,82g/51mm) T:1-,2 patina

7 500 HUF
22,12
24,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

373. Auction:
Payment deadline is 17 July

374. Auction:
From 7 to 16 July
Payment deadline is 31 July
Viewing: From 13 to 16 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.