Militaria

Number of items: 35

1996. A Tiszti Szolgálati Jel I., II., III. fokozata, 3db klf tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon + 1996. Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I., II., III. fokozata, 3db klf ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalagon + 1992. Honvédelemért Kitüntető Cím I., II., III. fokozata 3db klf zománcozott kitüntetés, aranyozott/ezüstözött/bronz államcímerrel mellszalagon + 1992. Szolgálati Jel (érdem után) I., II. és III. fokozata 3db klf tombak kitüntetés mellszalagon T:1 / Hungary 1996. Distinction for an Officer in Service, 1st, 2nd and 3rd Grade 3pcs of diff, enamelled, golded, silvered tombac decorations with ribbons + Hungary 1996. Distinction for a NCOs Service, 1st, 2nd and 3rd Grade 3pcs of diff, silvered tombac decorations with golded and enamelled coat of arms, with ribbons + Hungary 1992. Title of Merit (for Defence), 1st, 2nd and 3rd Grade 3pcs of diff decorations with golded/silvered/bronze coat of arms, with ribbons + Hungary 1992. Distinction for Service (for Merit), 1st, 2nd and 3rd Grade 3pcs of diff tombac decorations with ribbons, C:UNC NMK 794, 795, 796, 797, 798, 799, 791, 792, 793, 785, 786, 787.
31667.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel I., II., III. fokozata", 3db klf tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon + 1996. "Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I., II., III. fokozata", 3db klf ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalagon + 1992. "Honvédelemért Kitüntető Cím I., II., III. fokozata" 3db klf zománcozott kitüntetés, aranyozott/ezüstözött/bronz államcímerrel mellszalagon + 1992. "Szolgálati Jel (érdem után) I., II. és III. fokozata" 3db klf tombak kitüntetés mellszalagon T:1 / Hungary 1996. "Distinction for an Officer in Service, 1st, 2nd and 3rd Grade" 3pcs of diff, enamelled, golded, silvered tombac decorations with ribbons + Hungary 1996. "Distinction for a NCO's Service, 1st, 2nd and 3rd Grade" 3pcs of diff, silvered tombac decorations with golded and enamelled coat of arms, with ribbons + Hungary 1992. "Title of Merit (for Defence), 1st, 2nd and 3rd Grade" 3pcs of diff decorations with golded/silvered/bronze coat of arms, with ribbons + Hungary 1992. "Distinction for Service (for Merit), 1st, 2nd and 3rd Grade" 3pcs of diff tombac decorations with ribbons, C:UNC NMK 794, 795, 796, 797, 798, 799, 791, 792, 793, 785, 786, 787.

32 000 HUF
86,49
94,12
31668.

800 HUF
Amerikai Egyesült Államok ~1940-1953. Parancsnoki repülős jelvény, jelzett Ag kitüntetés kígyóbőr(?) karkötővé alakítva T:2 USA ~1940-1953. Air Force Command Pilot Wing, hallmarked Ag decoration on snake leather wristband C:XF
31669.

1 000 HUF
31
Ausztria DN Tiroli I. világháborús emlékérem Br emlékérem (36mm) + Ausztria DN Ausztriáért / 1914-1918 Br emlékérem (36mm) T:2- Austria DN World War I, Tirol Br commemorative medallion (36mm) + Austria DN Für Österreich / 1914-1918 Br commemorative medallion (36mm) C:VF
31670.

Ausztria DN "Tiroli I. világháborús emlékérem" Br emlékérem (36mm) + Ausztria DN "Ausztriáért / 1914-1918" Br emlékérem (36mm) T:2- Austria DN "World War I, Tirol" Br commemorative medallion (36mm) + Austria DN "Für Österreich / 1914-1918" Br commemorative medallion (36mm) C:VF

2 600 HUF
7,03
7,65
31671.

20 000 HUF
54,05
58,82
Nagy-Britannia ~1980. 17. Lándzsás ezred Br sapkajelvénye (42x48mm) T:1- Great Britain ~1980. 17th Lancer Regiment Br cap badge (42x48mm) C:AU
31672.

1 000 HUF
Német Birodalom 1871. Wilhelm I Deutsch Kaiser / Zur erinnerung an den Glorreichen Feldzug 1870/71 öntött Br kitüntetés miniatűr füllel (19mm) T:2 German Empire 1871. Wilhelm I Deutsch Kaiser / Zur erinnerung an den Glorreichen Feldzug 1870/71 cast Br decoration miniature with ear (19mm) C:XF
31673.

Német Birodalom 1871. "Wilhelm I Deutsch Kaiser / Zur erinnerung an den Glorreichen Feldzug 1870/71" öntött Br kitüntetés miniatűr füllel (19mm) T:2 German Empire 1871. "Wilhelm I Deutsch Kaiser / Zur erinnerung an den Glorreichen Feldzug 1870/71" cast Br decoration miniature with ear (19mm) C:XF

1 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis Br medál füllel (16mm) T:2- patina
31674.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis" Br medál füllel (16mm) T:2- patina

1 600 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Erzsébet Királyné béke medál ezüstözött Br érem füllel ELISABETA CONCILIA NOBIS VICTORIAM PACEMQUE / 1915 (40mm) T:1-,2 patina  Austro-Hungarian Monarchy 1915. Empress Elisabeth Peace Medal silver plated Br patriotic medallion with ear (40mm) C:AU,XF patina
31675.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Erzsébet Királyné béke medál" ezüstözött Br érem füllel "ELISABETA CONCILIA NOBIS VICTORIAM PACEMQUE / 1915" (40mm) T:1-,2 patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Empress Elisabeth Peace Medal" silver plated Br patriotic medallion with ear (40mm) C:AU,XF patina

6 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. 1. Honvéd Gyalogezred - Zászlóinkhoz Törhetlenül Hűen Felséges Anyjához Hervadhatatlan Kegyelettel cink sapkajelvény (47x35mm) szign.: Berán Lajos T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. 1. Infantry Regiment - Empress Elisabeth zin cap badge (47x35mm) sign.: Berán Lajos C:AU,XF
31676.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "1. Honvéd Gyalogezred - Zászlóinkhoz Törhetlenül Hűen Felséges Anyjához Hervadhatatlan Kegyelettel" cink sapkajelvény (47x35mm) szign.: Berán Lajos T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. "1. Infantry Regiment - Empress Elisabeth" zin cap badge (47x35mm) sign.: Berán Lajos C:AU,XF

5 000 HUF
31677.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF