15010.
373. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
9
Székelyföld irásban és képben. Az előszót írta: Török Andor Főmunkatársak: Bányai János, Kertész János, Lendvay Ferenc. Szerkesztette Dávid József. Bp., 1941, ,,Kaláka" ny. 373+197 p. 16 t. Kissé foltos, kopottas, aranyozott félvászon-kötésben, pótolt gerinccel, az előzékek sérültek, egy táblán szakadás és hiány.