https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Technics

Number of items: 24

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
1916 Kézikönyv és kioktatás a Fowler féle gőzekeszerelvények karban - és üzembentartásáról. Bp.,1916,John Fowler&Co., szakadt, kissé foltos, hajtásnyommal, kijáró lapokkal, 13 sztl. lev.
17253.

1916 Kézikönyv és kioktatás a Fowler féle gőzekeszerelvények karban - és üzembentartásáról. Bp.,1916,John Fowler&Co., szakadt, kissé foltos, hajtásnyommal, kijáró lapokkal, 13 sztl. lev.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,54
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Repülőgép enciklopédia. Látvány és technika. Bp.,1993,Gemini. Kiadói kartonált papírkötés.
17254.

Repülőgép enciklopédia. Látvány és technika. Bp.,1993,Gemini. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Krammer-féle Gyors-faköböző és árszámító könyvecske a fűrészelt faanyagok részére. Szerk.: Krammer Jenő. Bp., 1924, Eggenberger. Magyar és német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
17255.

Krammer-féle "Gyors-faköböző és árszámító" könyvecske a fűrészelt faanyagok részére. Szerk.: Krammer Jenő. Bp., 1924, Eggenberger. Magyar és német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 400 HUF
4,24
EUR
,
4,58
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Szöllősy Kálmán-Dr. Csörgeő Tibor: Képmódosító eljárások. Fotokönyvtár 9. Bp., 1965, Műszaki. Kiadói papírkötésben.
17256.

Szöllősy Kálmán-Dr. Csörgeő Tibor: Képmódosító eljárások. Fotokönyvtár 9. Bp., 1965, Műszaki. Kiadói papírkötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
800 HUF
2,42
EUR
,
2,61
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Szabó Lajos, Szabó Miklós, Szőke Mihály, Zsohár János (szerk.): Nemzetközi Mezőgazdasági Műszerkiállítás Budapest 1960. Papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Bp., 1960, FM. Fekete-fehér képekkel illusztrált.
17257.

Szabó Lajos, Szabó Miklós, Szőke Mihály, Zsohár János (szerk.): Nemzetközi Mezőgazdasági Műszerkiállítás Budapest 1960. Papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Bp., 1960, FM. Fekete-fehér képekkel illusztrált.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Greguss Ferenc: Élhetetlen feltalálók, halhatatlan találmányok. Kisújszállás, 1998, Szalay. Negyedik kiadás. Kiadó kartonált papírkötés.
17258.

Greguss Ferenc: Élhetetlen feltalálók, halhatatlan találmányok. Kisújszállás, 1998, Szalay. Negyedik kiadás. Kiadó kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,42
EUR
,
2,61
USD
Number of bids:
21
Hammer price:
2 800 HUF
Gila András-Őri Róbert: A gazdaságos üzemvezetés. Bp.,é.n., Gépészek Országos Szövetsége. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, szétvált kötéssel (80-81.) oldal között.)
17259.

Gila András-Őri Róbert: A gazdaságos üzemvezetés. Bp.,é.n., Gépészek Országos Szövetsége. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, szétvált kötéssel (80-81.) oldal között.)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Iparosok olvasótára I-X. kötet egybe kötve. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp.,1903-1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Gottermayer féle kopott egészvászon-kötésben. Több egészoldalas és kihajtható táblával. Benne, többek között a világkiállítás kihajtható helyszínrajzával és más érdekességekkel
17260.

Iparosok olvasótára I-X. kötet egybe kötve. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp.,1903-1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Gottermayer féle kopott egészvászon-kötésben. Több egészoldalas és kihajtható táblával. Benne, többek között a világkiállítás kihajtható helyszínrajzával és más érdekességekkel

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
12,12
EUR
,
13,07
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.
17261.

A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
A pamutfonás kézikönyve. Szerk.: Tóth Béla. Bp.,1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.  Megjelent 600 példányban.
17262.

A pamutfonás kézikönyve. Szerk.: Tóth Béla. Bp.,1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 600 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,64
EUR
,
3,92
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bárány Nándor: Optikai műszerek elmélete, és gyakorlata I. Bp., 1953, Országos Magyar Természettudományi Múzeum, XVI+723 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.  Megjelent 1000 példányban.
17263.

Bárány Nándor: Optikai műszerek elmélete, és gyakorlata I. Bp., 1953, Országos Magyar Természettudományi Múzeum, XVI+723 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Megjelent 1000 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,54
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Lakk és festék zsebkönyv. Szerk. Dr. Kovács Lajos. Bp., 1972, Műszaki. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói nyl-kötés.
17264.

Lakk és festék zsebkönyv. Szerk. Dr. Kovács Lajos. Bp., 1972, Műszaki. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói nyl-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment