Books: Tales

Number of items: 25

Molnár Imre, Lajtha László: Játékország. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Horváth Jenő színes képeivel illusztrált. Kottákkal. 82p. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel. Előzéklapon tulajdonosi bejegyzéssel, címlapon ajándékozási bélyegzővel.
17348.

2 400 HUF
7,27
7,84
Hammer price:
2 400 HUF
Rajzoljunk! A borító Gózon Lajos munkája. Bp.,é.n., Erbé-Mill Paper, 6 sztl. lev. Kiadói papírkötésben.
17349.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove
Busch, Wilhelm: Schnaken & Schnurren. München, Verlag von Braun und Schneider. Félvászon kötés, gerincnél levált, lapok foltosak, firkáltak, viseltes állapotban.
17350.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove
Ortutay Gyula: Nyíri és rétközi parasztmesék. Buday György egészoldalas illusztrációival. Bp, 1982, Európa. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Az 1935-ben kiadott Kner kiadvány reprint kiadása. A Kner nyomda száz éves fennállásának emlékére.
17351.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove
A csodálatos fa. Erdélyi szász népmesék. Josef Haltrich gyűjtése. Vál.: Kovács Ágnes. Az utószót írta: Hanni Markel. Ford.: Üveges Ferenc. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1979, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón folttal, szakadással, volt könyvtári példány, egyébként jó állapotban.
17352.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hammer price:
1 000 HUF
Ruszkovics István meséi. Magyar Népmesekatalógus Füzetei. 4. Bp.-Nyíregyháza, 1968., Néprajzi Múzeum-Jósa András Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17353.

1 600 HUF
4,85
5,23
Hammer price:
4 000 HUF
Faragó József: Kurcsi Minya havasi mesemondó. Bukarest, 1969., Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17354.

1 200 HUF
3,64
3,92
Hammer price:
3 200 HUF
[James Fenimore ]Cooper: A nagy indiánuskönyv. Az összes Bőrharisnya történetek. Az ifjúság számára átdolgozta: Honti Rezső. Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,[1933],Győző Andor, (Hungária Hírlapnyomda Rt.-ny.), 639+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal 1933. karácsonyáról, kissé laza kötéssel, de alapvetően jó állapotban.
17355.

4 800 HUF
14,55
15,69
Hammer price:
4 800 HUF
17356.

Available
2 000 HUF
6,06
6,54
  Add to cart
  Remove
László Varcasovszky: Honki Árnyországban. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17357.

Available
800 HUF
2,42
2,61
  Add to cart
  Remove
Arany László - Fehérlófia. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17358.

Available
800 HUF
2,42
2,61
  Add to cart
  Remove
Benedek Elek: Magyarok története. Történelem gyerekeknek. Debrecen, Alföldi Nyomda Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
17359.

Available
800 HUF
2,42
2,61
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.