15625.
373. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Csanádi Árpád: Labdarúgás. 1-2. köt. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.