Books: Social sciences

Number of items: 33

17220.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 600 HUF
10,91
  Add to cart
  Remove
17221.

Available
1 800 HUF
5,45
  Add to cart
  Remove
17222.

Available
6 000 HUF
18,18
19,61
  Add to cart
  Remove
Pikler Gyula: A lélektan alapelvei: Az élmény megmaradása és ellentétessége. Bp., 1909., Grill Károly. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval.
17223.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove
Garai József: Az erkölcsi nevelés alapelvei Montessori rendszerében. Közlemények a Szegedi Ferenc József-Tudományegyetem Pedagógiai-Lélektani Intézetéből. 25. sz. Bp., 1938., Ablaka György, 112+2 p. Kiadói papírkötésben, szakadt gerinccel.
17224.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove
Csefkó Gyula: Szállóigék, szólásmódok. Tanulmányok, szóláskészletünk köréből. Reprint kiadás. [Bp.,1977.,Magyar Nyelvtudományi Társaság],(Könnyűipari Gépi Adatfeldolgozó Vállalat-ny.), 176+2 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
17225.

Available
1 200 HUF
3,64
3,92
  Add to cart
  Remove
Jean Jacques Rousseau: Társadalmi Szerződés. Fordította és a bevezetést írta: Radványi Zsigmond. Második kiadás. Bp, 1947, Phönix-Oravetz. Kiadói papírkötésben, szétvált kötéssel, borítótól elvált. Felvágatlan példány.
17226.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove
Hegel: A logika tudománya. 2. rész. Ford.: Szemere Samu. Filozófiai Írók Tára. XV. köt. Bp., 1957., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, volt könyvtári példány.
17227.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove
Descartes válogatott filozófiai művek. Ford.: Szemere Samu. A bevezető tanulmányt írta: Rozsnyai Ervin. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta: Nádor György. Filozófiai Írók Tára. XX. köt. Bp., 1961., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, volt könyvtári példány. Megjelent 1200 példányban.
17228.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove
Hegel: A szellem fenomenológiája. Ford.: Szemere Samu. Bp., 1961, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kopottas borítóval. volt könyvtári példány. Megjelent 1200 példányban.
17229.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove
Ortutay Gyula: Kis magyar néprajz. Bp.,1958,Bibliotheca. Harmadik, bővített és javított kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17230.

Available
1 200 HUF
3,64
3,92
  Add to cart
  Remove
Spencer, Herbert: A katonai és iparos társadalmak szociológiája. Fordította és a bevezetést írta Nagy Dénes. Bp., 1919, Új Magyarország Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és elváló kötéssel.
17231.

Available
800 HUF
2,42
2,61
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.